Rockstar blokuje frazę

Rockstar blokuje frazę "GTA 6" na swoim kanale YouTube

Użytkownicy coraz częściej pytają w internecie o GTA VI, a media społecznościowe Rockstar Games są wręcz zasypywane komentarzami dotyczącymi wyczekiwanej odsłony serii. Wszystko wskazuje na to, że studio ma tego dość.


Od premiery GTA 5 mija już niemal 8 lat. Fani serii czekają zatem na nową część i w każdym możliwym miejscu dopytują Rockstar o informacje dotyczące "szóstki". Wygląda jednak na to, że Rockstar Games ma dość takich pytań. Na swoim oficjalnym kanale YouTube studio postanowiło zablokować frazę "GTA 6". Jeśli użytkownik zamieści taki komentarz, zostanie on opublikowany, jednak żaden inny użytkownik już go nie zobaczy.Odkrycia dokonał "Not_StrangeMan", który na Twitterze podzielił się screenami przedstawiającymi ukrywanie komentarzy przez Rockstar. Co ciekawe, ukrywane są jedynie komentarze z frazą "GTA 6", natomiast "GTA VI" jest już widoczne. Na ten moment trudno stwierdzić co dokładnie na celu miał Rockstar Games podejmując się takich działań.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.