Właśnie wystartował darmowy weekend w Rocket League!

Właśnie wystartował darmowy weekend w Rocket League!

Pomimo kilku lat na karku, Rocket League nadal trzyma się świetnie i przyciąga masę graczy. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w tę produkcję, to właśnie teraz może być ten moment.


Tytułowa gra zręcznościowa skradła serce ponad 40 milionów graczy pomysłowością twórców i solidnym wykonaniem. Za dwa dni będzie ona obchodzić swoje trzecie urodziny, więc producenci postanowili uczcić ten jubileusz udostępniając ją za darmo na platformie Steam oraz w usłudze Xbox Live Gold. Każdy kto nie miał okazji zagrać do tej pory w Rocket League będzie miał okazję wypróbować tę produkcję przez następne cztery dni (od godziny 19:00).

Rocket League na ten moment może pochwalić się ponad 45 milionami zarejestrowanych użytkowników


Jeśli Rocket League się wam spodoba, to po zakończeniu darmowego weekendu będzie on dostępny za połowę ceny - zarówno podstawowa wersja gry, jak i wszystkie opcjonalne dodatki. W produkcję możecie zagrać za darmo od 5 do 9 lipca.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.