Rock z ekipą powraca do GTA Online!

Rock z ekipą powraca do GTA Online!

Wielu widzów Remigiusza Maciaszka z niecierpliwością wyczekiwało dnia, w którym ponownie będą mogli ujrzeć zmagania twórcy wraz z ekipą Ja Rock! w grze GTA Online. Co prawda czas oczekiwania był długi, aczkolwiek fani serii na pewno nie zawiodą się na drugim sezonie.


Może warto najpierw przypomnieć sobie to, kiedy i ile trwał pierwszy sezon przygód z trybem multiplayer do GTA V. Czas premierowego odcinka sięga jeszcze momentu, kiedy w jedenastą odsłonę Grand Theft Auto mogliśmy grać tylko i wyłącznie na konsolach starej i nowej generacji. Wszyscy chyba pamiętają ogromną falę niezadowolenia nas, graczy, wtedy gdy dowiedzieliśmy się o kolejnym przesunięciu premiery na komputery osobiste. Dzisiaj już możemy się cieszyć rozgrywką na PC, aczkolwiek w 2014 r. Rock zmuszony był bawić się na PlayStation 4. Premierowy odcinek został wrzucony 21 listopada 2014 r., czyli rok i jeden miesiąc po ukazaniu się GTA V na PS3 oraz XBOX360, a zaraz po debiucie na PS4 oraz XONE. Materiał został obejrzany 541 tys. razy, a liczba kciuków w górę wynosi prawie 9 tysięcy.
Natomiast ostatni film z pierwszego sezonu GTA Online opublikowany został niemal dokładnie rok po emisji pierwszego, bo 28 listopada 2015 r. Jego pod tytuł to "Gruzowóz Graby" a to dlaczego nosi taką dumną nazwę dowiecie się tylko i wyłącznie poprzez obejrzenie tego klipu. Powodem przerwy od nagrywania tej serii było po prostu znudzenie się i przejedzenie tą grą. Remigiusz nie raz zapewniał, że gdy tylko wrócą chęci, powróci i GTA. Musieliśmy tylko trochę poczekać. Materiał obejrzało 165 tys. osób, a kciuków w górę.
Sobota, dzień po zakończeniu roku szkolnego. Wchodząc na YouTube liczna grupa osób zapewne nie mogła uwierzyć własnym oczom, gdy zobaczyły, że na kanał Rocka wrzucony został pierwszy odcinek drugiego sezonu z GTA Online. Znów z ekipą, tym razem w rozszerzonym składzie, bo aż od 6 do 7 osób. Nie ma wątpliwości, że powrót do popularnej serii przysporzy nie lada radości i emocji ekipie grającej jak i widzom przed ekranami komputerów i telefonów. Do tej pory opublikowane zostały dwa materiały, na które warto zwrócić uwagę.

 

Oglądaliście pierwszy sezon? Piszcie!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.