Rock z ekipą powraca do GTA Online!

Rock z ekipą powraca do GTA Online!

Wielu widzów Remigiusza Maciaszka z niecierpliwością wyczekiwało dnia, w którym ponownie będą mogli ujrzeć zmagania twórcy wraz z ekipą Ja Rock! w grze GTA Online. Co prawda czas oczekiwania był długi, aczkolwiek fani serii na pewno nie zawiodą się na drugim sezonie.


Może warto najpierw przypomnieć sobie to, kiedy i ile trwał pierwszy sezon przygód z trybem multiplayer do GTA V. Czas premierowego odcinka sięga jeszcze momentu, kiedy w jedenastą odsłonę Grand Theft Auto mogliśmy grać tylko i wyłącznie na konsolach starej i nowej generacji. Wszyscy chyba pamiętają ogromną falę niezadowolenia nas, graczy, wtedy gdy dowiedzieliśmy się o kolejnym przesunięciu premiery na komputery osobiste. Dzisiaj już możemy się cieszyć rozgrywką na PC, aczkolwiek w 2014 r. Rock zmuszony był bawić się na PlayStation 4. Premierowy odcinek został wrzucony 21 listopada 2014 r., czyli rok i jeden miesiąc po ukazaniu się GTA V na PS3 oraz XBOX360, a zaraz po debiucie na PS4 oraz XONE. Materiał został obejrzany 541 tys. razy, a liczba kciuków w górę wynosi prawie 9 tysięcy.
Natomiast ostatni film z pierwszego sezonu GTA Online opublikowany został niemal dokładnie rok po emisji pierwszego, bo 28 listopada 2015 r. Jego pod tytuł to "Gruzowóz Graby" a to dlaczego nosi taką dumną nazwę dowiecie się tylko i wyłącznie poprzez obejrzenie tego klipu. Powodem przerwy od nagrywania tej serii było po prostu znudzenie się i przejedzenie tą grą. Remigiusz nie raz zapewniał, że gdy tylko wrócą chęci, powróci i GTA. Musieliśmy tylko trochę poczekać. Materiał obejrzało 165 tys. osób, a kciuków w górę.
Sobota, dzień po zakończeniu roku szkolnego. Wchodząc na YouTube liczna grupa osób zapewne nie mogła uwierzyć własnym oczom, gdy zobaczyły, że na kanał Rocka wrzucony został pierwszy odcinek drugiego sezonu z GTA Online. Znów z ekipą, tym razem w rozszerzonym składzie, bo aż od 6 do 7 osób. Nie ma wątpliwości, że powrót do popularnej serii przysporzy nie lada radości i emocji ekipie grającej jak i widzom przed ekranami komputerów i telefonów. Do tej pory opublikowane zostały dwa materiały, na które warto zwrócić uwagę.

 

Oglądaliście pierwszy sezon? Piszcie!


Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!