Rock prezentuje

Rock prezentuje "wstęp" do swojej książki

Remigiusz Maciaszek o swoim pisarskim projekcie poinformował nas już pod koniec zeszłego roku. Na szczegóły odnośnie jego książki musieliśmy co prawda trochę poczekać, lecz cierpliwość popłaca - część nieznanych dotąd faktów powoli wychodzi na światło dzienne.


Pod koniec lipca ruszyła przedsprzedaż tytułowego dzieła. Wtedy też poznaliśmy oficjalny już wygląd okładki oraz datę premiery. Ta z kolei kilka dni temu została jednak przeniesiona z 27 września na 11 października. Artykuł na ten temat znajdziecie tutaj.Podkreślić trzeba, że sama książka to nie wytwór tylko i wyłącznie Remigiusza Maciaszka. To, co zobaczymy na papierze w październiku jest również zasługą Michała Wojtasa - pisarza, który przelał na kartki historie opowiedziane mu właśnie przez YouTubera. Z tego względu dzieło to jest o tyle ciekawe, że tworzone jest praktycznie przez dwie osoby, które idealnie się w swoich rolach uzupełniają.

Przykład takiej opowieści (w tym przypadku wstępu do książki) możemy usłyszeć w najnowszym materiale Rocka. Znajdzie się ona, w oczywiście odpowiednio przerobiony sposób, na początku projektu. Znajdziemy w niej przede wszystkim odpowiedź dlaczego ta książka powstała i jaki tak naprawdę jest jej faktyczny cel.Przypominamy, że premiera "Cały ten Rock" już 11 października - książkę możecie zamówić w przedsprzedaży w tym miejscu.

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.