Rock prezentuje

Rock prezentuje "wstęp" do swojej książki

Remigiusz Maciaszek o swoim pisarskim projekcie poinformował nas już pod koniec zeszłego roku. Na szczegóły odnośnie jego książki musieliśmy co prawda trochę poczekać, lecz cierpliwość popłaca - część nieznanych dotąd faktów powoli wychodzi na światło dzienne.


Pod koniec lipca ruszyła przedsprzedaż tytułowego dzieła. Wtedy też poznaliśmy oficjalny już wygląd okładki oraz datę premiery. Ta z kolei kilka dni temu została jednak przeniesiona z 27 września na 11 października. Artykuł na ten temat znajdziecie tutaj.Podkreślić trzeba, że sama książka to nie wytwór tylko i wyłącznie Remigiusza Maciaszka. To, co zobaczymy na papierze w październiku jest również zasługą Michała Wojtasa - pisarza, który przelał na kartki historie opowiedziane mu właśnie przez YouTubera. Z tego względu dzieło to jest o tyle ciekawe, że tworzone jest praktycznie przez dwie osoby, które idealnie się w swoich rolach uzupełniają.

Przykład takiej opowieści (w tym przypadku wstępu do książki) możemy usłyszeć w najnowszym materiale Rocka. Znajdzie się ona, w oczywiście odpowiednio przerobiony sposób, na początku projektu. Znajdziemy w niej przede wszystkim odpowiedź dlaczego ta książka powstała i jaki tak naprawdę jest jej faktyczny cel.Przypominamy, że premiera "Cały ten Rock" już 11 października - książkę możecie zamówić w przedsprzedaży w tym miejscu.

 

Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?