Rock z własną kawą i herbatą! Sprawdzamy jak smakuje

Rock z własną kawą i herbatą! Sprawdzamy jak smakuje

Poranny Rock to jedna z najchętniej oglądanych serii na kanale Remigiusza Maciaszka. Jego vlogi umiliły nam już niejeden poranek. Teraz będziemy mogli mieć własnego "Porannego Rocka" o dowolnej porze dnia. Dziś odbyła się oficjalna premiera kawy oraz herbaty sygnowanej logiem serii "Poranny Rock". To mały krok dla człowieka, lecz wielki krok dla porannych śpiochów!


JaRock wraz z firmą Coffeestar postanowili przygotować niespodziankę dla fanów "Porannego Rocka". W ramach współpracy wypuścili kawę oraz herbatę sygnowaną napisem "Poranny Rock". Do wyboru mamy aż 4 rodzaje: "Kawa jasno palona", "Kawa ciemno palona", "Kawa rozpuszczalna" oraz "Herbata Liściasta typu Earl Gray". Możemy się domyślać, że w przyszłości zostaną dodane inne smaki, lecz to tylko spekulacje. Produkty możemy zakupić na stronie: http://coffeestar.pl/kolekcja/poranny-rock-rock.
Kawa Poranny Rock Ciemno Palona 200g Kawa Poranny Rock Ciemno Palona 200g

Cena:23.69
Kawa Poranny Rock Jasno Palona 200g Kawa Poranny Rock Jasno Palona 200g Cena: 23.69


Kawa Rozpuszczalna Poranny Rock 100g Kawa Rozpuszczalna Poranny Rock 100g Cena: 21.69 PLN


Herbata liściasta Poranny Rock Earl Grey Blue 65g Herbata liściasta Poranny Rock Earl Grey Blue 65g Cena:19.69 PLN

Widać, że serwis JaRock jest dumny ze swojego nowego dziecka. Wczoraj przygotowali nawet konkurs! Zadaniem było odgadnięcie, co szykuje dla nas Rock wraz z ekipą. Dla osoby, która odpowiedziała poprawnie, przygotowana była nagroda, lecz zwycięzca mógł być tylko jeden. Kto pierwszy ten lepszy!Komentarze zaciekawiły nas na tyle, że pozwoliliśmy sobie wybrać kilka z nich i pokazać Wam w naszym artykule!
Rocki zakłada swoją redakcje i będzie pisał o grach


Rocki zostaje prezydentem!


Rocki zakłada organizacje e-sportową


Rocki wypuszcza własną grę na rynek!


A tak na serio to strzelałbym jakieś audycje samo audio, wywiady itp


Impreza gamingowa Jarock 2016 / 2017Sam twórca wygląda na bardzo zadowolonego ze swojego produktu. Spójrzcie tylko na uśmiech i dumę na twarzy Rocka siedzącego u boku własnej kawy "Poranny Rock". To musi być pyszne, a zaraz przekonamy się o tym my sami.Nasz test kawy i herbaty "Poranny Rock"


Dziś od ekipy JaRock, otrzymaliśmy paczkę z produktem, o którym mowa w tym artykule. Zaraz po jej otwarciu, z miłą chęcią zabraliśmy się za testowanie.


poranny rock

 

Kawa rozpuszczalna (100g): Kawę piję jedynie raz na jakiś czas, więc trudno porównać mi ją do innych produktów. Po otwarciu opakowania, poczułem za to intensywny zapach. Według mnie, smak jest odpowiednio dobrany. Nie jest ani zbyt ostry, ani zbyt łagodny. Dla mnie, jest po prostu w sam raz. Mam nadzieję, że "Poranny Rock" postawi mnie jeszcze kilka razy na nogi!


Herbata earl grey (65g): Herbaty piję codziennie, więc znacznie łatwiej będzie mi ją ocenić. Po otwarciu od razu poczułem charakterystyczny dla tego typu herbaty zapach. Po zalaniu jej wodą, nieco się zdziwiłem - bardzo pozytywnie. Herbata bowiem nie zabarwiła się od razu, co świadczy o tym, że jest w pełni naturalna - w porównaniu do produktów znanych nam marek. Po kilku dobrych minutach, postanowiłem jej spróbować - nie zawiodłem się. Smakuje jak herbata z wysokiej półki cenowej, którą trudno dostać w normalnym sklepie. Herbata jest dodatkowo dopełniona aromatycznymi, błękitnymi płatkami bławatka, przez co wyczuwalny był lekko słodkawy smak.  Naprawdę warto spróbować!


Planujecie zamówić "Porannego Rocka"? Wolicie kawę czy herbatę? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl