Rock nie tylko

Rock nie tylko "obraża", ale także szanuje YouTuberów!

Seria "Rock obraża Youtuberów" Remigiusza Maciaszka cieszy się naprawdę dużym wzięciem i popularnością na polskim YouTube, a przy tym słychać na jej temat w większości same pozytywne opinie. Przekształciło się to także w wzrost zainteresowania samym kanałem Rocka, co widać po dużym przyroście nowych subskrypcji na jego koncie. Twórca postanowił nieco rozszerzyć formułę i zamiast tylko "obrażać" postanowił także trochę... poszanować YouTuberów!


Wczoraj na kanale Rocka pojawił się pierwszy materiał z serii "Rock szanuje YouTuberów", w której to twórca chwali niektórych swoich kolegów z branży - oczywiście w charakterystycznym dla siebie stylu. Film od publikacji już zdążył zbliżyć się do pół miliona wyświetleń, co tylko świadczy, że ta seria również będzie budzić niemałe zainteresowanie wśród jego widzów. W filmie pojawili się Martin Stankiewicz, Radek Kotarski, AbstrachujeTV oraz Grupa Filmowa Darwin. Szczególnie ciepłe słowa usłyszeli ci ostatni twórcy, którzy zostali uznani przez Rocka najlepszym kanałem na YouTube - nie tylko w naszym kraju.Rock zapowiedział także, że podobne odcinki będą pojawiać się częściej, równolegle z serią "Rock obraża YouTuberów", także już teraz możemy wyczekiwać kolejnych odcinków utrzymanych w podobnym tonie tego twórcy. Przy okazji wspomina również o najnowszej książce Radka Kotarskiego. Więcej informacji pod tym linkiem w specjalnym artykule.

Co sądzicie o najnowszej serii Rocka? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach pod artykułem.


Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.