Rock & Rojo przedstawili wyczekiwane premiery gier 2022 roku

Rock & Rojo przedstawili wyczekiwane premiery gier 2022 roku

Początek nowego roku to czas licznych podsumowań ubiegłego, ale także moment, w którym wiele osób dzieli się przewidywaniami i nadziejami na najbliższe 12 miesięcy. W związku z tym, zapewne niejeden fan gier komputerowych rozpoczął odliczanie do konkretnych premier ulubionych produkcji. To zadanie ponownie w tym roku ułatwił Rock & Rojo, który w najnowszym podcaście podzielił się i omówił listę tytułów, które wkrótce się ukażą. Jesteście ciekawi na co czeka legendarny duet YouTuberów?


Zeszły rok pod względem premier gier dla wielu był satysfakcjonujący, jednak sporo wyczekiwanych tytułów zostało ponownie przesuniętych. To między innymi z tego względu, w najbliższych miesiącach możemy spodziewać się wielu nowości. Te zostały omówione w ramach najnowszego odcinka podcastu Rock & Rojo.

W materiale YouTuberzy zapowiadają m.in. takie tytuły jak Dying Light 2 Stay Human, Lost Ark, Starfield, ELEX 2, STALKER 2Company of Heroes 3 i wiele więcej. Każdy z nich został szczegółowo przedstawiony, co pozwala nawet tym, którzy nie mieli wcześniej okazji lepiej poznać szczegółów nadchodzącej premiery, zainteresować się konkretną produkcją. Film duetu, o którym mowa w tym artykule, możecie obejrzeć poniżej:


A wy, na jakie gry czekacie w tym roku? Piszcie w komentarzach! 


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.