Rock, Rojo i Izak z dubbingiem w Battlefield 1!

Rock, Rojo i Izak z dubbingiem w Battlefield 1!

Niedawno Patryk Rojewski poinformował swoich widzów o tym, że wraz z Rockiem i Izakiem biorą udział w niesamowitym projekcie. Domysłów było mnóstwo, ale chyba nikt nie spodziewał się czegoś takiego. Znane trio zostało zaangażowane do współtworzenia jednej z najgłośniejszych premier tego roku!


Mowa tutaj o grze Battlefield 1, która od pierwszych zapowiedzi jest kandydatem do "najlepszej gry 2016 roku". Akcja nowej odsłony rozgrywa się w realiach pierwszej wojny światowej i właśnie to cofnięcie się do tamtych czasów uradowało zatwardziałych fanów serii. Oczywiście pojawiło się wiele stwierdzeń, że w 1914 r. nie było zaawansowanych maszyn więc nie ma mowy o jakiejkolwiek dynamice. Pierwszy zapis z rozgrywki cofnął wszystkie opinie, a późniejsze materiały z alfy sprawiły, że jeszcze więcej ludzi oczekuje daty premiery, a ta z kolei już niedługo, bo 21 października.


Parę dni temu na swojej oficjalnej stronie na Facebooku ROJO poinformował, że będą mieli okazję wziąć udział w tworzeniu pewnego niesamowitego projektu. Dosłownie przed paroma godzinami okazało się, że wraz z Remigiuszem "Rockiem" Maciaszkiem oraz Piotrem "Izakiem" Skowyrskim zostali zaproszeniu do studia nagraniowego w celu użyczenia głosu do polskiej wersji językowej najnowszego dzieła studia DICE. Mowa tutaj o trybie wieloosobowym, który jest największą atrakcją w popularnej serii. Według ekspertów od dubbingu cała trójka wypadła znakomicie i niesamowicie się wczuwała podczas odgrywania swoich ról.


ROCK, ROJO, IZAK - battlefield 1

Czekamy na więcej informacji na temat tego projektu i informujemy, że jeszcze dziś, na naszej stronie pojawił się  artykuł dotyczący twórczości Patryka Rojewskiego.Więcej szczegółów nie zdradzamy, ale zapewniamy, że w dniu dzisiejszym warto nas jeszcze odwiedzić!


Taki dubbing to niezła rzecz! My już nie możemy doczekać się rozgrywek YouTuberów z Battlefield 1, podczas gdy my usłyszymy ich własny głos na polu bitwy.


Jesteście fanami serii tej gry? Co sądzicie o pomyśle jakim jest dubbing YouTuberów w najnowszej odsłonie Battlefield? Piszcie!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.