Powrót kultowego duetu na YouTube! Rock i Rojo z pierwszym odcinkiem nowej serii

Powrót kultowego duetu na YouTube! Rock i Rojo z pierwszym odcinkiem nowej serii

Kto nie czekał na powrót duetu Rock i Rojo niech pierwszy rzuci, nomen omen, kamieniem. Właściwie to użycie biblijnego toposu w tym przypadku nie jest najszczęśliwsze, bo nie ma w tym nic złego. Wręcz przeciwnie, ci, którzy poświęcą swój czas pierwszemu filmowi wspólnej serii, doskonałej zabawy dostąpią. 


Czy jest bardziej ikoniczny duet na polskim YouTube niż Patryk i Remigiusz? Czy nie dopełniają się oni lepiej niż pięść do nosa, zapalniczka i płomień i tarcza ze szmatą? No właśnie, dlatego nie pozostaje nam nic innego, niż zaprosić Was na pierwszy odcinek wspólnej rozgrywki w Far Cry 5:Prawdopodobnie oglądacie teraz materiał i nikt już nie czyta tych słów,  napiszemy jednak, że bardzo cieszymy się z powrotu duetu i to bardzo udanego! Poniżej znajdziecie wpis Roja, dotyczący serii z Far Cry 5, w którym twórca informuje między innymi o tym, że odcinki z Rockiem pojawiać się będą codziennie naprzemiennie z odcinkami z Izakiem - o 16 lub o 20.


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.