Rock i Rojo z obszernym podsumowaniem targów E3!

Rock i Rojo z obszernym podsumowaniem targów E3!

Targi E3 2021 to już historia. Największe gamingowe wydarzenie tego roku związane z prezentacją gier, które pojawią się w najbliższych miesiącach i latach, zostanie jednak na długo zapamiętane. Co ogłoszono podczas czterech dni trwania eventu? O tym szczegółowo opowiedzieli Rock i Rojo w najnowszym materiale ich autorstwa.


Tegoroczne targi ze względu na obecną sytuację na świecie odbyły się w wersji online. Nie ulega jednak jakiejkolwiek wątpliwości fakt, że tym razem nie było na nich tak wielu głośnych ogłoszeń, jak chociażby w 2018 roku. Pomimo tego, działo się na nich naprawdę dużo, a najciekawsze informacje zebrał wspomniany legendarny duet YouTuberów.

Tytułowy film powstał w ramach Rock & Rojo Podcast. Twórcy skomentowali i przeanalizowali w nim takie produkcje jak: The Outer Worlds 2, Starfield, Battlefield 2042, R6 Extraction, STALKER 2, Guardians of the Galaxy, Far Cry 6, Replaced, Falling Frontier, Redfall, Avatar: Frontiers of Pandora, Forza Horizon 5, ELEX 2 i Age Of Empires 4.

YouTuberzy w ramach pierwszych wrażeń z eventu zwrócili uwagę na różnice w tegorocznych targach, a tych z poprzednich lat. ROJSON pozytywnie ocenił udział wielu nowych marek na wydarzeniu, a także znaczną ilość tytułów w ramach PEGI 3+, które w tym roku szerzej zostały omówione na E3. Remigiusz natomiast zwrócił uwagę na trend promocji gamingowych produkcji poprzez znane osobistości, na zasadzie podobnym do udziału Keanu Reeves w Cyberpunk 2077. Oprócz tego, YouTuberzy odnosząc się do wszystkich wspomnianych produkcji, podzielili się swoimi subiektywnym zdaniem na temat tego, jakie są ich nadzieje i obawy dotyczące konkretnych premier. Na koniec materiału (1:08:10) możemy ujrzeć planszę produkcji na ten rok, które bez dwóch zdań wskazują na to, że będzie w co grać. Jak sprawdzą się przewidywania twórców na temat tytułów? Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na wspomniane premiery oraz szczegółowe omówienie poszczególnych gier w dedykowanych materiałach YouTuberów na ich kanałach.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.