Robert Lewandowski pochwalił się swoją grą komputerową

Robert Lewandowski pochwalił się swoją grą komputerową

Pojawiła się zapowiedź gry "Football Coach: the Game" od studia RL9sport Games, którego właścicielem jest m.in. Robert Lewandowski. Produkcja zadebiutuje w przyszłym roku i będzie piłkarskim menedżerem.


Robert Lewandowski zaprezentował swoją pierwszą grę wideo o nazwie "Football Coach: the Game". Stanowić ona będzie połączenie klasycznego piłkarskiego menedżera oraz symulacji polegającej na przybliżeniu codziennego życia trenera. Projekt pojawi się w przyszłym roku i zostanie wydany przez PlayWay.Jest to pierwsza produkcja od studia RL9sport Games, za które odpowiada Robert Lewandowski, Rafał Cymerman oraz wyżej wspomniana firma. Czego możemy się spodziewać po niej spodziewać? Ze strony przedsięwzięcia możemy wyczytać:
Nie będziemy udawać - Football Coach to gra multiplayer, nastawiona zdecydowanie na rywalizację online. Ale owszem, jeśli będziecie odcięci od sieci, lub będziecie po prostu chcieli odmiany, Single Player także będzie na was czekać. To choćby kampania, w której twoja drużyna będzie stawała przed szeregiem wyzwań. Nie ukrywamy, tu również planujemy dla was coś więcej - a co gdyby twój zespół został nagle rzucony w futbol lat siedemdziesiątych, z jego klimatem, regułami boiskowymi, a nawet gwiazdami futbolu tamtych lat do pokonania? Gwarantujemy, że Single Player, jakkolwiek nie będzie sercem gry, tak będzie miał dla was zawsze do zaproponowania coś intrygującego - planujemy wyzwania sezonowe, czy też wyzwania podyktowane tym, co aktualnie dzieje się w piłce. Tu także będą do wygrania artefakty unikalne, nie do zdobycia w inny sposób.

Wszyscy znajdą więc coś dla siebie. Nie wiadomo jednak wiele na temat modelu finansowego oraz konkretnej daty premiery. Te informacje z pewnością zostaną podane w przeciągu kilku najbliższych miesięcy.

 

Co sądzicie o "Football Coach the Game"? Dajcie znać w komentarzach!


Fot.: Football Coach: the Game

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.