Robert Lewandowski partnerem wydawcy gry Drug Dealer Simulator

Robert Lewandowski partnerem wydawcy gry Drug Dealer Simulator

Robert Lewandowski nawiązał współpracę z firmą Movie Games, która odpowiada za m.in. wydanie gry Drug Dealer Simulator. Piłkarz został oficjalnym partnerem inwestycyjnym.


Movie Games poinformowało, że już niedługo powołana zostanie nowa spółka, która zajmować się będzie produkcją gier o tematyce sportowej. To właśnie w jej rozwój zaangażował się Robert Lewandowski.Jak twierdzi piłkarz:
Z innowacjami staram się być na bieżąco, chętnie korzystam z nich na co dzień. Sam rynek związany z nowoczesnymi technologiami, w tym rynek gier komputerowych, obserwuję od dłuższego czasu i widzę ogromny potencjał w tym segmencie. Współpraca z Movie Games to dodatkowo możliwość pokazania piłki nożnej od kuchni i będziemy to robić jako pierwsi.

Mężczyzna pomagać więc będzie nie tylko finansowo, ale także pomoże w dopieszczaniu szczegółów projektów. Pierwsza gra studia ma skupiać się nie na 90 minutach meczu, ale przygotowaniach do niego. Może więc być dosyć oryginalne i interesująco.

Szczegółów jednak do końca nie znamy, więc należy uzbroić się w cierpliwość.

 

Co sądzicie o nowym projekcie Roberta Lewandowskiego? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.