Ruszyła sprzedaż PPV na Roast Friza

Ruszyła sprzedaż PPV na Roast Friza

Szykuje się Roast Karola „Friza” Wiśniewskiego. Podczas wczorajszej relacji założyciel Ekipy zaprosił wszystkich swoich widzów na wydarzenie pay-per-view, gdzie znani Stand-uperzy i YouTuberzy będą mogli pośmiać się z obecnie najpopularniejszego twórcy polskiego Internetu.


Od jakiegoś czasu Friz coraz częściej zabiera się za interesujące projekty mniej lub bardziej związane z kanałem. Miesiąc temu przecież dowiedzieliśmy się o wejściu na giełdę spółki Ekipa S.A., a jeszcze przed chwilą Karol ogłosił „Poradnik YouTubera”. Jest to jasny znak, że twórca otwiera się na nowe wyzwania.Tym razem Friz stanie w ogniu krytyki — będzie ona polegać na żartobliwych docinkach i wygłaszaniu przez uczestników obraźliwych komentarzy w stronę YouTubera. Wszystko oczywiście z dobrym humorem i wzajemnym szacunkiem. Z tego, co już wiemy, na Roast zaproszono wiele ciekawych osób z branży Stand-up i YouTube.

Kto otrzyma szanse pożartowania z Friza? Twórcy wydarzenia na razie nie chcą podawać nazwisk, ale sugerują coś mocnego. Osoby te mają jeszcze dobre 3 miesiące na przygotowanie swoich gagów i odnalezienie sekretów na temat Karola.Taka sceniczna komedia z pewnością spodoba się fanom Ekipy Friza. Szczególnie że w Polsce wydarzenia tego typu dopiero rosną w siłę, a w ostatnich latach nie mieliśmy ich za wiele. Do gorących Roastów zaliczyć można na pewno ten z udziałem rapera Popka, czy JKM — pierwszego w Polsce polityka, który poddał się Roastowi.

Żarty z Karola będziemy mogli obejrzeć w systemie PPV już 6 marca 2021 roku. Więcej informacji znajdziecie na głównej stronie transmisji oraz tutaj.

 

Czekacie na Roast Friza? Piszcie!


Dawid Ignasiak

Studiuję copywriting na UMK w Toruniu. Pasjonat nowoczesnych mediów, psychologii oraz sztuki iluzji.