RMF FM pomyliło Kolegę Ignacego z...

RMF FM pomyliło Kolegę Ignacego z...

Nie tak dawno pisaliśmy o tym, że YouTuberzy wystąpili w Familiadzie. Ich udział odbił się echem także w innych mediach, chociażby na stronach rozgłośni radiowych. Na jednej z nich doszło do całkiem zabawnego incydentu. Pomylono Kolegę Ignacego, uczestnika programu, z innym Ignacym, znanym w sieci z produkcji video. Domyślacie się, o kim mowa?


Prócz Kolegi Ignacego w programie wzięli udział także inni internetowi twórcy, tacy jak: Gimper, Cyber Marian, Naruciak oraz Poszukiwacz. Na stronie RMF FM, w poświęconym temu wydarzeniu artykule, Kolega Ignacy został przedstawiony jako... Ajgor Ignacy - inny znany YouTuber. Do sprawy twórca podszedł z ogromnym dystansem i jedyne co zrobił, to podlinkował artykuł na swoim fanpage'u i skwitował go krótkim, humorystycznym zdaniem.Swoją drogą na kanale Kolegi Ignacego pojawił się specjalny film, poświęcony jego udziałowi w teleturnieju. Można z niego dowiedzieć się kilku ciekawostek na tematu programu - chociażby zobaczyć, jak wygląda mityczny kącik muzyczny, wokół którego krąży wiele legend i opowieści.Specjalny odcinek z udziałem YouTuberów zostanie wyemitowany drugiego dnia świąt, tj. 26 grudnia o godzinie 14:00. Z pewnością ze względu na takich uczestników będzie cieszyć się dużą oglądalnością także wśród ludzi, którzy na co dzień śledzą twórców głównie w sieci. Nie możemy doczekać się emisji programu!

 

KLIKNIJ TUTAJ ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O TYM ODCINKU FAMILIADY!


avatar

Piotr Gołaś

Student administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie na starego Pegasusa. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.

Telefon z rekordowo małymi ramkami już w styczniu. Wielkie obietnice Sharp!

Cyber Marian parodiuje "Plecak" Young Multiego!

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych