Riot przedstawia film o Jankosie!

Riot przedstawia film o Jankosie!

Riot Games przygotował wyjątkowy materiał o polskim profesjonalnym graczu w League of Legends - Marcinie "Jankosie" Jankowskim. Premiera filmu odbyła się już dwa miesiące temu, lecz dopiero teraz został opublikowany na oficjalnym kanale LoL'a wraz z polskimi napisami.


"Król Pierwszej Krwi" - takim mianem określa się Marcina Jankowskiego, który pomógł zaistnieć Europie na światowej scenie e-sportowej. Materiał z serii LEC Legends opowiada historię porażek i zwycięstw Jankosa mających miejsce przez ostatnie pięć lat.Nawet jeśli nie interesujecie się elektronicznym sportem, to powyższy materiał z pewnością pomoże Wam w zrozumieniu rosnącego znaczenia tejże dyscypliny w skali światowej. Jankos to gracz, o którym mówi się coraz głośniej - nie tylko w Polsce.

 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZECZYTAĆ NASZ ZESZŁOROCZNY WYWIAD Z JANKOSEM!


Z kolei osoby fascynujące się e-sportową sceną zapewne postać Marcina znają jak mało kto. Jego sukcesy są dla wielu powodem do dumy i stanowią dowód, że polscy gracze mogą osiągnąć wyżyny w ciągle rozwijającej się branży.

 

Co sądzicie o postaci Jankosa? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.