Reżyser serialu

Reżyser serialu "Czarnobyl" od HBO pracuje nad serialem "Diuna"

Diuna to film, który w ostatnim czasie bezapelacyjnie zachwycił swoich odbiorców, w tym momencie czekających na jego kolejną część. Z pewnością więc dobrą wiadomością będzie fakt, że w niedalekiej przyszłości powstanie serial powiązany z uniwersum Diuny.


Dune: The Sisterhood - taką nazwę będzie nosiła produkcja, o której można było usłyszeć już w czerwcu 2019 roku. Były to jednak niepotwierdzone informacje, a o pracach nad serialem nie słyszeliśmy nic. Jak się okazuje, odcinki rzeczywiście zostaną nakręcone i wiemy już kto będzie ich reżyserem!Serwis Deadline opublikował nowe wieści, z których wynika, że nad produkcją pracować będzie były reżyser obrazu Czarnobyl na platformie HBO. Johan Renck ma zająć się pierwszymi dwoma odcinkami serialu, które z wiadomych względów są najważniejsze dla całego przedsięwzięcia - widz zechce oglądać dalej lub nie poczuje się zachęcony do kontynuowania seansu.

O serialu wiemy tyle, że jego akcja będzie miała miejsce 10 tysięcy lat przed wydarzeniami z filmów i będzie skupiała się na historii sióstr Harkonnen, a w cały projekt zaangażowany jest także Denis Villeneuve - reżyser Diuny. Brzmi ciekawie, my już nie możemy doczekać się premiery!

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.