Rezigiusz zapowiada projekt

Rezigiusz zapowiada projekt "THUNDER ISLAND"!

Minecraft od ponad roku przeżywa istny renesans, kiedy to do produkcji powróciła znaczna część YouTuberów nagrywając nowe serie na swoje kanały. Do gry już jakiś czas temu wrócił także jeden z najpopularniejszych polski twórców - reZigiusz. Teraz YouTuber zapowiedział wielki projekt, dotyczący dzieła Mojangu. 


Zaledwie kilka dni temu, Remigiusz na swoim gamingowym kanale, zakończył pierwszy sezon "Minecrafta na modach". Twórca w ramach serii opublikował dokładnie 50 odcinków, które cieszyły się wielką popularnością wśród widzów. Wraz z zakończeniem sezonu, YouTuber zapowiedział wielki projekt, o którym dziś dowiedzieliśmy się nieco więcej.

Nowa inicjatywa reZigiusza nosi nazwę "THUNDER ISLAND". Projekt dotyczy powstania nowego serwera RPG w grze Minecraft. Dzisiejszy film twórcy jest trailerem, a wkrótce mamy poznać więcej informacji na jego temat. Remek w komentarzu pisze:
Ale będzie graneeee!!  Serwer RPG dla wszystkich to moje marzenie od 10 lat! Kiedyś lata lata temu zrobiłem serwer, który był namiastką tego... dosłownie 1/1000 tego co teraz dla Was przygotowaliśmy. Już niedługo więcej informacji! Serwer będzie dla Wszystkich. premium oraz non-premium! Wiele światów, masa questów i dużo dużo innych smaczków!

Serwer dla wszystkich graczy wystartuje w dniu 20 czerwca tego roku. Twórca w mediach społecznościowych powiedział, że wraz z ekipą pracował nad nim wiele miesięcy, więc z pewnością możemy spodziewać się czegoś naprawdę ciekawego! Trailer THUNDER ISLAND obejrzycie poniżej:


Czekacie na start serwera? Zagracie w RPG wraz z reZigiuszem? Dajcie znać w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.