Rezigiusz z oficjalną premierą kanału gamingowego!

Rezigiusz z oficjalną premierą kanału gamingowego!

Kilka dni temu ReZigiusz zaskoczył swoich fanów informacją o stworzeniu drugiego kanału, o czym mogliście oczywiście przeczytać na naszej stronie. Wczoraj wieczorem na nowym kanale pojawił się pierwszy film, który jest świetnym podsumowaniem całej gamingowej działalności twórcy. 


Pierwszy film na świeżo założonym kanale musiał być wyjątkowy. ReZigiusz postanowił więc zebrać wszystkie swoje ulubione gry, a fragmenty z rozgrywek połączył w jeden materiał. Nagranie pokazuje wszystkie warte uwagi gry, które wydawane były na przestrzeni ostatnich 6 lat. W odcinku możemy między innymi zobaczyć tytuły takie jak Minecraft, Simcity, GTA, Wiedźmin czy The Forest. Krótkie podsumowanie YouTube'owej działalności Remka przeniosło wszystkich jego widzów do początku i przypomniało, jak kiedyś wyglądała twórczość YouTubera.


Widać, że widzom Remka brakuje gamingowego kontentu na głównym kanale. W ciągu czterech dni nowy kanał zasubskrybowało ponad 110 tysięcy osób, które chcą oglądać więcej ciekawych tytułów. My także czekamy już na kolejny odcinek i zastanawiamy się, jaką grę wybierze reZigiusz!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.