Rezigiusz z filmem z największego polskiego Squid Game

Rezigiusz z filmem z największego polskiego Squid Game

W październiku dowiedzieliśmy się, że reZigiusz zorganizuje największe w Polsce wydarzenie inspirowane serialem Squid Game. Tak też się stało, a dziś na kanał YouTubera trafił ponad 20-minutowy film przedstawiający turniej o 10 tysięcy złotych! 


Serial Squid Game pobił wszelkie możliwe rekordy oglądalności Netflixa jeśli chodzi o premierę serialu na platformie. Nic więc dziwnego, że niektórzy twórcy YouTube na fali popularności produkcji, zdecydowali się odwzorować część konkurencji w rzeczywistości. Jednym z nich jest reZigiusz, który postanowił na poważnie zabrać się za organizację wydarzenia, w którym miało wziąć udział aż 100 osób.

Przygotowania całej produkcji okazały się dość skomplikowane. Thunder Crew przez ostatnie tygodnie informował o postępie prac nad organizacją wydarzenia, które okazało się nie tylko czasochłonne, ale także kosztowne.

Dziś na kanał Remigiusza trafił wyczekiwany film z największego polskiego Squid Game'a. Finalnie w evencie wzięło udział 108 zawodników, którzy wzięli udział w pięci konkurencjach. Była to kolejno: baba jaga, przeciąganie liny, wycinanie ciastek, most oraz thunderowa gra w kalmara. Film ze Squid Game od reZiego możecie obejrzeć poniżej:Film reZigiusza został świetnie odebrany przez widzów. W pierwszych godzinach od publikacji został obejrzany już 300 tysięcy razy oraz w błyskawicznym tempie znalazł się na #1 miejscu karty Na Czasie w Polsce.

Warto także zaznaczyć, że Squid Game od Thunder Crew zostało największą produkcją polskiego YouTube pod względem liczby zaangażowanych osób. Łącznie w wydarzeniu wzięło udział 139 osób - 108 zawodników oraz 31 organizatorów. Gratulacje dla wszystkich z nich za stworzenie imponującego, a zarazem bezpiecznego eventu!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.