Rezigiusz wystartował z projektem

Rezigiusz wystartował z projektem "Thunder on Tour"!

Od wielu dni na mediach społecznościowych reZigiusza mogliśmy obserwować liczne zapowiedzi nowego projektu twórcy. YouTuber nazwał go największą inicjatywą Thunder Crew od początku istnienia firmy. Wczoraj Thunder on Tour oficjalnie wystartował! Czego możemy spodziewać się w najbliższym czasie?


Thunder on Tour to seria od Thunder Crew na YouTube, w której twórcy będą odwiedzali różne kraje. W pierwszym sezonie projektu reZigiusz i spółka wybrali się do Włoch. W kraju przez 11 dni będą się wspólnie bawić i wszystko nagrywać. Twórcy stworzą razem aż 30 filmów, które będziemy mogli oglądać przez 15 dni. 15 materiałów pojawi się na kanale Remigiusza, reszta natomiast na kanałach innych członków Thunder Crew - Mareczka, Glenca i Szumiego.

W najnowszym filmie na kanale reZigiusza możemy zobaczyć jak wygląda villa, w której zamieszkała cała ekipa. Co ciekawe, na miejsce wybrał się także cały zespół odpowiedzialny za produkcję materiałów, który na bieżąco montuje filmy z wyjazdu i zamieszcza je na kanałach twórców.Co ciekawe, YouTuber przygotował dla swoich widzów także ciekawy konkurs. Obserwatorzy będą mieli szansę wygrać nawet 10 tysięcy złotych. Aby wziąć udział w walce o nagrodę, należy kupić cokolwiek ze sklepu ThunderWear.pl i skomentować post konkursowy Thunder Wear na Instagramie.

 
Wraz z początkiem serii na kanał Szumiego trafił bardzo interesujący film przedstawiający koszty wyjazdu Thunder Crew. Jak mówi twórca, całość pierwszego sezonu projektu ma kosztować ponad 100 tysięcy złotych, a na znaczną część wydatków składają się koszty podróży, zakwaterowania i niespodzianki, jakie przygotowali dla nas YouTuberzy na następujące vlogi.


Będziecie oglądali 1 sezon Thunder on Tour? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.