ReZigiusz wspomina swoją karierę na YouTube!

ReZigiusz wspomina swoją karierę na YouTube!

Niedawno informowaliśmy Was o tym, że reZigiusz przekroczył próg 2 milionów subskrypcji na swoim kanale. Z tej okazji on, jego widzowie, przyjaciele jak i rodzina postanowili powspominać to, co działo się przez wszystkie lata jego twórczości.


Zaczynał od Minecrafta, jako niepełnoletni chłopak. Nie da się ukryć, że niesamowicie się od tamtego momentu niesamowicie się rozwinął. Można to dostrzec nie tylko na jego wysokiej jakości materiałach, ale i patrząc na jego osobę. Z naszej strony życzymy mu samych sukcesów na dalszej drodze kariery; tej YouTubowej i realnej. Poniżej przedstawiamy Wam wszystkie dotychczas opublikowane przez Remka materiały odnoszące się do ostatniego wydarzenia:


Jeszcze raz gratulujemy ReZiemu osiągnięcia takiej liczby śledzących go osób. Niech nigdy nie zapomni, że każda cyfra to jeden człowiek, który mu zaufał i docenia to, co tworzy.


Od kiedy oglądacie Rezigiusza? Piszcie w komentarzach!


 

 

Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.