ReZigiusz ściął się na łyso?

ReZigiusz ściął się na łyso?

Kilka godzin temu na Instagramie ReZiego pojawiło się bardzo ciekawe zdjęcie, na którym Remek pochwalił się wizytą u fryzjera. Zaniepokoił nas jednak fakt, że na fotografii widać, jak YouTuber pozbywa się swoich włosów. Czy Remigiusz naprawdę ściął się na łyso? 


Dzisiaj na kanale Remka pojawił się film, w którym YouTuber jest łysy. Przyczyną całego zamieszania był przegrany zakład, który powstał podczas imprezy, jednak dla YouTubera był on tak głupi, że wolał nie wspominać o jego szczegółach. ReZi sam przyznał, że nie żałuje swojej decyzji i nie wstydzi się swojego nowego wyglądu. Czy według Was Remek lepiej wyglądał w dłuższych włosach, a może wolicie go w nowym wydaniu?

Część widzów Remigiusza uznała, że cała akcja to żart z okazji jutrzejszego święta Prima Aprilis. Sądzicie, że YouTuber wkręca nas wszystkich czy uważacie, że faktycznie zgolił swoje włosy?Nie chcecie widzieć co zrobiłem.. wbijajcie o 18 na kanał!


Post udostępniony przez Remigiusz Wierzgoń - reZi (@rezigiusz)


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?