ReZigiusz przekazał 112 tysięcy złotych na rzecz szpitala.

Pamiętacie charytatywną akcję ReZigiusza? Dla przypomnienia, odbyła się ona w ostatni dzień 2014 roku - 31 grudnia. Akcja ta polegała na tym, że wszystkie pieniądze które wpłynęły na konto z produktów #reZiStyle z całego dnia, zostaną przekazane na Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci w Jastrzębiu Zdroju. Więcej na temat samej akcji przeczytacie klikając tutaj.


Tak czy inaczej, po nieco ponad trzech tygodniach pieniądze zostały przekazane. Oficjalne wręczenie czeku odbyło się dziś (22.01.2015). Kwota przekazana na rzecz szpitala wynosi po odliczeniu podatku, równe 112 TYSIĘCY ZŁOTYCH! Tak, tak ogromną sumę udało się zebrać reZiemu i jego ekipie na sprzedaży koszulek przez 24h. Jest to ogromny wynik, którego nikt się nie spodziewał.


Wręczenie czeku przez Remigiusza:
czek daje Źródło: naszemiasto.pl

Według portalu mmsilesia.pl, to właśnie m.in. dzięki tym pieniądzom zostanie zakupione urządzenie rehabilitacyjne, które pomoże w leczeniu skrzywienia kręgosłupa - skoliozy.


Akcja zyskała ogromny rozgłos i w dzisiejszym wydaniu Teleexpress'u, mogliśmy usłyszeć o  jej zakończeniu. Fragment programu z ReZim, obejrzycie poniżej:Zachęcamy również do subskrypcji tego kanału. To właśnie tam wrzucamy urywki z programów telewizyjnych wraz z YouTuberami.


avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu