Rezigiusz organizuje Squid Game w Polsce

Rezigiusz organizuje Squid Game w Polsce

Rezigiusz podzielił się niezwykle ciekawą informacją. YouTuber poinformował, że wraz ze swoją ekipą organizuje właśnie największy w Polsce Squid Game, czyli oparty na fali popularności koreańskiego serialu turniej w wersji bez przemocy. 


Popularność serialu Squid Game bije wszelkie możliwe rekordy. Koreańska produkcja oprócz tego, że jest najchętniej oglądanym debiutem w historii Netflixa, ma już ogrom fanów na całym świecie. Nie ma się zatem co dziwić, że pierwsze osoby wychodzą z inicjatywami stworzenia swojej wersji turnieju o pieniądze, ale w rzeczywistości. Jedną z takich osób jest reZigiusz, który właśnie podzielił się pierwszymi szczegółami projektu.Nad inicjatywą Remigiusz wraz z Thunder Crew pracuje już od wielu dni, jednak do dopiero teraz postanowił podzielić się nią z odbiorcami. YouTuber poinformował na Instagramie, że szuka w tej chwili 100 pełnoletnich uczestników do wyzwania. "Jedna osoba to 100 złotych, a do wygrania będzie 10 koła" - mówi w relacji Remek.

Na tę chwilę nie znamy dokładnej daty wydarzenia, jednak wiemy, że ma ono odbyć się w listopadzie. Rezigiusz w związku z tym rozpoczął poszukiwania pełnoletnich uczestników, którzy wezmą udział w zabawie. Squid Game od Thunder odbędzie się we Wrocławiu, a jeśli jesteście chętni wziąć w nim udział, link do rejestracji znajdziecie pod tym linkiemWarto zaznaczyć, że projekt reZigiusza nie jest jedynym dotyczącym Squid Game, który aktualnie powstaje w rzeczywistości. W ostatnich dniach dowiedzieliśmy się między innymi, że podobny turniej w Polsce planowany jest na przyszły rok, a za granicą powstają już pierwsze inicjatywy od innych popularnych YouTuberów. Jednym z nich jest Mr Beast, który ogłosił, że jego Squid Game będzie najbardziej kosztowną produkcją w historii kanału. Jest na co czekać!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.