ReZigiusz z nową serią vlogów!

ReZigiusz z nową serią vlogów!

Remigiusz wprowadza na swój kanał nowy rodzaj vlogów! Szybkie, krótkie, a zarazem profesjonalne ujęcia z informacjami mniej lub bardziej ważnymi z życia codziennego reZiego, będą tym, co będzie charakteryzować nowe materiały tego YouTubera! O co dokładnie chodzi?


W piątek o godzinie 17:00 pojawił się wyczekiwany film Remka, w którym to ogłasza swój nowy rozdział na YouTube. Poinformował, że od tego dnia na jego kanale będą nagrywane filmy poza wygodnym stanowiskiem do nagrywania gier! Gdzie dokładnie? Wszędzie tam, gdzie będzie reZi! Sam autor twierdzi, że jest to dla niego ciężkie, bo trudno mu się przełamać i mówić do kamery przy nieznanych mu ludziach mijanych go podczas nagrań.


Nowy styl vlogów różni się od tych poprzednich! Jest on zdecydowanie bardziej profesjonalny i zawiera kilka tzw. "timelaps'ów", które znamy m.in. z ostatnich popularnych produkcji Krzysztofa Gonciarza. Sam film zobaczycie poniżej:
Materiał ten tak spodobał się jego widzom, że w komentarzach ludzie domagają się już kolejnych vlogów. Remek więc odpowiada - vlogi będą i to naprawdę ze sporą częstotliwością!


Jak myślicie czy nowy styl vlogów przyjmie się na stałe na kanale ReZigiusza?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.