Rezigiusz i Koza rozegrali mecz w FIFĘ na Plaży!

Rezigiusz i Koza rozegrali mecz w FIFĘ na Plaży!

Rezigiusz razem z Izakiem, który komentuje jego poczynania w FIFĘ i Jackiem Gmochem, który poddaje analizie jego grę rozegrał kolejną i zarazem ostatnią symulację grupowego meczu Polaków na Mistrzostwach Świata w Rosji.


Tym razem spotkanie odbyło się na plaży, czyli w miejscu, w którym wiele z dzisiejszych gwiazd piłki nożnej zaczynało swoją przygodę ze sportem. ReZigiusz klasycznie miał okazję kierować drużyną przeciwną dla Polski, czyli tym razem Japonią, natomiast Koza Sport zagrał Polakami.Zaskoczenia oczywiście nie było, dostaliśmy tylko potwierdzenie tego, co już wiemy - ReZigiusz nie nadaje się do profesjonalnej gry w FIFĘ. Nadzieją jednak napawa fakt, że Reprezentacja Polski według przeprowadzanych symulacji wygrała wszystkie grupowe spotkania i wychodzi z grupy. Mamy nadzieję, że tak się stanie w rzeczywistości!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.