Rezigiusz wystawił na charytatywną aukcję wyjątkowy przedmiot

Rezigiusz wystawił na charytatywną aukcję wyjątkowy przedmiot

Jakiś czas temu ReZigiusz postanowił wysłać w stratosferę miniaturę koszulki "Born To Be a Gamer" wraz z kamerą, która nagrywała całą podróż. Teraz twórca postanowił zlicytować przedmiot, a zebraną sumę przeznaczyć na charytatywny cel. 


O akcji ReZiego oraz firmy Ubisoft pisaliśmy już na naszej stronie pod koniec września. Twórca przez długi czas przygotowywał się do akcji, z której oczywiście powstał film. Materiał na ten moment posiada już ponad milion wyświetleń!Remek zadecydował jednak, że nie zatrzyma miniaturki swojej koszulki. Twórca postanowił zlicytować ją, a pieniądze z aukcji przekaże na wsparcie Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży "Dom Aniołów Stróżów". Oprócz koszulki w pakiecie znajdują się także gamingowe gadżety od firmy Ubisoft. Firma przekaże także zestaw gier oraz konsolę, które zostaną przekazane do jednego z Wrocławskich Domów dla Dzieci. Link do aukcji ReZiego znajdziecie TUTAJ.


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.