ReZigiusz pokazał swoje 3 miliony w pigułce!

ReZigiusz pokazał swoje 3 miliony w pigułce!

Niedawno na polskim YouTube byliśmy świadkami wiekopomnego wydarzenia - ReZigiusz wskoczył na ostatni stopień podium twórców, którzy przekroczyli 3 miliony subskrypcji. Z tej okazji dostaliśmy jeszcze jeden film, na którym możemy zobaczyć, jaką drogę przebył ReZigiusz.


Była to bardzo długa, ale przede wszystkim różnorodna droga. Ten kilkuminutowy miks filmów i przeżyć Remka daje doskonały obraz tego, w jak wiele projektów i akcji angażuje się młody YouTuber... oraz jak wieloma środkami lokomocji się porusza.Warto zaznaczyć, że w prawym dolnym rogu filmu jest licznik subskrypcji, który odlicza dopiero od 2 milionów. Oznacza to, że wszystko, co jest pokazane w materiale wydarzyło się w życiu ReZiego w ciągu zaledwie około dwóch lat. Prawda jest taka, że większość z nas przez całe życie nie będzie miało okazji zostać jurorem w programie telewizyjnym, być na Rajdzie Dakar czy stać na głównej scenie MeetUp'a. Nie ma w tym jednak nic złego, każdy ma przecież swoją rolę i jest to całkowicie normalne.

Kolejny raz gratulujemy ReZiemu i jesteśmy pod dużym wrażeniem ile energii i zapału wkłada w prowadzenie swojego kanału, na którym znajdują się przeróżne treści.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.