ReZi przewidział wynik meczu Polska - Senegal!

ReZi przewidział wynik meczu Polska - Senegal!

Mistrzostwa Świata w Rosji w piłkę nożną rozpoczynają się już jutro.  To oznacza, że przed nami wielkie emocje, wielkie widowisko oraz wielkie wygrane w zakładach bukmacherskich, bo ReZi zdążył już przewidzieć wynik pierwszego meczu Polaków na Mundialu. 


A tak całkowicie serio, to nie biegnijcie jeszcze po swoje kupony, bo musicie mieć 18 lat i świadomość, że ReZi przeprowadził profesjonalne studio meczowe dla swojej nieprofesjonalnej rozgrywki w FIFĘ. Tym samym potwierdziło się to, o czym pisaliśmy już wcześniej - Remek nagrał film z legendarnym Jackiem Gmochem!

Założenia wspólnej serii z LG są takie, żeby ReZi rozegrał mundialowe mecze Polaków z Fifaczami, które zostaną skomentowane przez Izaka oraz przeanalizowane przez mistrza wykresów i strzałek - Jacka Gmocha. Na pierwszy ogień poszedł oczywiście Senegal, którym grał ReZigiusz, natomiast Polskę reprezentował Jcob. Co ciekawe, spotkanie zostało rozegrane na wielkim, kinowym ekranie:Chociaż ReZi jest kompletnym żółtodziobem w FIFĘ, to jednak sprawił on sporo kłopotu Jcobowi, który na początku wyglądał na odrobinę zagubionego. Później jednak wrócił na właściwe tory i poprowadził Polaków do wspaniałego zwycięstwa. Jacek Gmoch znany ze swojej artystycznej analizy prawdziwych meczów piłkarskich sprawdził się także w przypadku tych wirtualnych. Okazał się także młodą duchem osobą, która ma świetny kontakt z pokoleniem YouTuberów.

Mamy nadzieję, że symulacja przeprowadzona przez YouTuberów się potwierdzi. Pamiętajmy także, że Polacy grają jeszcze z Kolumbią i Japonią, więc z pewnością możemy się spodziewać kolejnych emocjonujących symulacji.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.