Rezi i Izak spotkali się z legendą polskiej piłki nożnej!

Rezi i Izak spotkali się z legendą polskiej piłki nożnej!

Nadchodzące tygodnie za sprawą Mistrzostw Świata w Rosji będą wielkim świętem dla wszystkich fanów piłki nożnej, o czym można przekonać się nawet na YouTube. Pisaliśmy już o tym, że kanał Łączy Nas Piłka powraca z vlogami, a okazuje się, że Rezigiusz i Izak także nie zamierzają przejść obok tego wydarzenia obojętnie.


Szczegóły nie są jeszcze oficjalnie znane, ale obserwując social media Izaka i Reziego można się przekonać o tym, że odbyli oni dzisiaj spotkanie na stadionie Legii Warszawa z legendą polskiej piłki nożnej - Jackiem Gmochem.
Zamieszczone powyżej zdjęcie wskazuje na to, że przy współpracy z LG Rezi i Izak spotkali się z Jackiem Gmochem, żeby porozmawiać trochę o piłce nożnej. Mamy jednak nadzieję, że nie zabraknie też legendarnych już strzałek i wykresów autorstwa pana Jacka, zwłaszcza że na jednym z Insta Stories możemy usłyszeć komentującego mecz Izaka. W oczekiwaniu na efekty współpracy YouTuberów z Jackiem Gmochem warto obejrzeć materiał Reziego z Kolumbii, w którym przybliżył on sylwetkę jednego z naszych grupowych rywali na Mundialu:


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.