Rezi oraz Izak z GTA w realnym życiu!

Rezi oraz Izak z GTA w realnym życiu!

Na YouTube dzieje się naprawdę sporo ciekawego - nie brakuje pomysłowych projektów, w które zaangażowani są polscy topowi twórcy. Przykładem jest chociażby ostatnia współpraca Remigiusza Wierzgonia oraz Piotra Skowyrskiego, którzy wraz z miastem Kraków przygotowali coś naprawdę oryginalnego.


Mowa tutaj o projekcie "GTA IN REAL LIFE", o którym usłyszeliśmy stosunkowo niedawno. Całe przedsięwzięcie polega na zorganizowaniu w świecie rzeczywistym jednego zadania opierającego się o mechanikę oraz system znany z GTA V. Głównymi bohaterami zlecenia są Rezi oraz Izak, czyli ambasadorzy największej imprezy poświęconej YouTube w Polsce - MeetUp Kraków 2017. Kilka dni temu pojawił się materiał przedstawiający kulisy tej niecodziennej współpracy.Cały projekt powstał dzięki miastu Kraków, czyli głównemu partnerowi wrześniowej imprezy. Wszystko to oczywiście w celu promocji nadchodzącego wydarzenia - trzeba przyznać, że zarówno Remkowi, jak i Piotrkowi wyszło to naprawdę świetnie. Rzadko bowiem jesteśmy świadkami tak oryginalnych zaproszeń. Jeśli jesteście ciekawi samego przedstawienia GTA w realnym życiu oraz przebiegu zadania to zapraszamy do obejrzenia filmiku z dwóch perspektyw.
MEETUP KRAKÓW 2017 JUŻ 9 WRZEŚNIA W TAURON ARENIE. JEŚLI JESZCZE NIE ZAKUPILIŚCIE BILETÓW TO MOŻECIE NADROBIĆ ZALEGŁOŚCI KLIKAJĄC TUTAJ!
 


Materiały reklamowe powstały we współpracy z Miastem Kraków. Kampania już teraz osiągnęła jedne z najwyższych zasięgów z dotychczasowych podobnych komercyjnych współprac.


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.