ReZi odbył lot w helikopterze Rafała Sonika!

ReZi odbył lot w helikopterze Rafała Sonika!

Co prawda ReZigiusz w helikopterze to nic zupełnie nowego, bo przecież niejednokrotnie można było go zobaczyć, jak podbija przestrzeń powietrzną w GTA V, jednak tym razem zafundował on swoim widzom lot prawdziwym śmigłowcem.


Taka sposobność nadarzyła mu się podczas spotkania z Rafałem Sonikiem, od którego ReZigiusz pożyczył helikopter na krótki lot. Nie obyło się bez nawiązań do GTA V i sterowania maszyną poprzez kultowe "W, A, S, D", jednak ostatecznie to pilot sterował śmigłowcem. Zobaczcie, na jakie widoki natknął się ReZi podczas lotu:Trzeba przyznać, że ReZigiusz ma rozmach jak mało który YouTuber. Wystarczy wspomnieć choćby o jego niedawno opublikowanym filmie, w którym jeździł tzw. Maverickiem i... dachował.

Nie samymi ekstremalnymi przeżyciami jednak człowiek żyje i dlatego też ReZigiusz w powyższym filmie ze śmigłowca pokazał także krótką relację z Małopolska Eko MeetUp, który odbył się przy okazji Czystych Tatr. Zobaczcie, jak przebiegło spotkanie z YouTuberami połączone z dbaniem o nasze wspólne środowisko.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.