Dakar oczami ReZiego, czyli galeria najciekawszych zdjęć!

Dakar oczami ReZiego, czyli galeria najciekawszych zdjęć!

Słoneczny Dakar 2018 już się skończył, a ReZi leci do zimowej Polski z materiałami, które już niedługo będziemy mogli obejrzeć na jego kanale. Wszyscy spragnieni relacji z Dakaru od ReZiego albo po prostu południowoamerykańskiego słońca powinni obejrzeć galerię najlepszych naszym zdaniem zdjęć z Dakaru. 


Chociaż ReZigiusz jest znany przede wszystkim z robienia filmów, to trzeba przyznać, że zdjęcia również wychodzą mu całkiem niezłe. Zwłaszcza jeśli do dyspozycji ma piękne, egzotyczne krajobrazy, które aż się proszą o sfotografowanie. Wszystkie poniższe zdjęcia są autorstwa ReZigiusza i stanowią one załączniki do oryginalnego źródła.

Na początek może nie będzie zbyt malowniczo, ale pozwoli uświadomić sobie, jak wielką część świata ReZigiusz musiał pokonać, aby znaleźć się na miejscu. Kula ziemska widziana z tej perspektywy wygląda dość abstrakcyjnie.Peru! Lima! ?


Post udostępniony przez Remigiusz Wierzgoń - reZi (@rezigiusz)avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.