Ogłoszono rewanż finału ELEAGUE Major 2017 z Virtus.pro!

Ogłoszono rewanż finału ELEAGUE Major 2017 z Virtus.pro!

Na taką szansę czekali wszyscy fani polskiej formacji Virtus.pro! Dzisiaj ELEAGUE poinformowało o rewanżu meczu finałowego turnieju ELEAGUE Major, w którym po raz kolejny zobaczymy Virtusów i Astralis. Dla Polaków będzie to idealna okazja do pokazania, że nadal są jedną z najlepszych drużyn świata. Nagroda za zwycięstwo w meczu również robi wrażenie, więc jest o co walczyć. 
Turniej ELEAGUE Major 2017 odbył się pod koniec stycznia w Atlancie. Po przegranym finale Virtusi wrócili do domu z drugim miejscem i nagrodą w  wysokości 150 tysięcy dolarów. Wszystkie ich spotkania były bardzo emocjonujące i udane. Czy tym razem uda im się zagrać jeszcze lepiej?

Podczas Majora "Złota Piątka" nie miała sobie równych w fazie grupowej. Później zawodnicy pokonali w ćwierćfinałach North i zwyciężyli w półfinałch po ciężkim meczu z SK Gaming. W walce o 500 tysięcy dolarów jedynym przeciwnikiem byli Duńczycy. Tylko oni byli w stanie zatrzymać Polaków i niestety udało im się to.Miesiąc później podczas turnieju DreamHack Masters 2017 Virtus.pro pokonało wszystkich przeciwników - w tym również Astralis. Nie było to jednak wystarczające wynagrodzenie. Teraz Virtusi mają szansę udowodnić, że dadzą radę ponownie wygrać z duńskimi zawodnikami. Już 16 czerwca na kanale ELEAGUE na Twitchu będziemy mogli przeżyć ponownie spotkanie obydwu drużyn i sprawdzić, jak wygląda obecna forma naszej ekipy. Jest o co walczyć, ponieważ wygrany team zdobędzie aż 250 tysięcy dolarów! Trzymamy kciuki za Virtus.pro!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.

Ogromny sukces sprzedażowy konsoli Nintendo Switch! Te liczby robią wrażenie

Poznaliśmy następce Battlefielda 1?

Opcja streamingu gier już niedługo na Messengerze!

Biedronka ponownie ze świetną ofertą gier!

Nowy gra w uniwersum Outlasta już na etapie produkcji!

Oto 10 najpopularniejszych zwiastunów gier 2017 roku na YouTube