Remo i football challenge z synem

Remo i football challenge z synem

Doskonale pamiętamy strzały karne naszych piłkarzy podczas ćwierćfinałowego meczu z Portugalią podczas Euro 2016 we Francji. Dzisiaj zapraszamy Was natomiast do przeczytania artykułu o tacie i synu, którzy również postanowili urządzić challenge na miejskim orliku polegający na ograniczonych strzałach na bramkę, aczkolwiek oddawanych pod dużo mniejszą presją niż miało to miejsce w czerwcu.


Mowa tutaj o wykreowanym niedawno specyficznym duecie, a mianowicie o DJ Remo i jego synu, Dominiku. Który drugi tydzień temu rozpoczął prowadzenie swojego kanału na YouTube. Dla tych, którzy jeszcze o Dominiku nie słyszeli zapraszamy do obejrzenia jego pierwszego materiału, w którym zaprezentował "4 LIFE HACKI które UMILĄ CI ŻYCIE!". Pojawił się w nim Remo, który został nieco zaskoczony. Jak sam napisał w komentarzu - na początku był zły, lecz gdy obejrzał materiał stał się dumny z syna. Materiał znajdziecie poniżej:
Wczoraj ukazał się drugi film na kanale Dominika, na którym razem z tatą postanowił wybrać się na orlik i postrzelać na bramkę. Oboje mieli do dyspozycji pięć podstawowych szans na trafienie gola, a ten kto wygrał miał za zadanie wylać na głowę przeciwnika wiadro pełne zimnej wody. Nie zdradzamy kto odniósł zwycięstwo, lecz walka była naprawdę zacięta i bój toczył się do samego końca. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć "FOOTBALL CHALLENGE" to zapraszamy poniżej:
Jesteśmy bardzo ciekawi jak rozwinie się "kariera" Dominika i w jaką stronę będzie stawiać swoje kroki na portalu YouTube. Jak na razie kanał wygląda obiecująco i mamy nadzieję, że niedługo będziemy mieli okazję oglądać kolejne interesujące materiały na jego kanale.


Co sądzicie o twórczości Dominika? Piszcie!


 

 

Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?

Premiera nowego iMaca Pro - cena zwala z nóg