Remo i football challenge z synem

Remo i football challenge z synem

Doskonale pamiętamy strzały karne naszych piłkarzy podczas ćwierćfinałowego meczu z Portugalią podczas Euro 2016 we Francji. Dzisiaj zapraszamy Was natomiast do przeczytania artykułu o tacie i synu, którzy również postanowili urządzić challenge na miejskim orliku polegający na ograniczonych strzałach na bramkę, aczkolwiek oddawanych pod dużo mniejszą presją niż miało to miejsce w czerwcu.


Mowa tutaj o wykreowanym niedawno specyficznym duecie, a mianowicie o DJ Remo i jego synu, Dominiku. Który drugi tydzień temu rozpoczął prowadzenie swojego kanału na YouTube. Dla tych, którzy jeszcze o Dominiku nie słyszeli zapraszamy do obejrzenia jego pierwszego materiału, w którym zaprezentował "4 LIFE HACKI które UMILĄ CI ŻYCIE!". Pojawił się w nim Remo, który został nieco zaskoczony. Jak sam napisał w komentarzu - na początku był zły, lecz gdy obejrzał materiał stał się dumny z syna. Materiał znajdziecie poniżej:
Wczoraj ukazał się drugi film na kanale Dominika, na którym razem z tatą postanowił wybrać się na orlik i postrzelać na bramkę. Oboje mieli do dyspozycji pięć podstawowych szans na trafienie gola, a ten kto wygrał miał za zadanie wylać na głowę przeciwnika wiadro pełne zimnej wody. Nie zdradzamy kto odniósł zwycięstwo, lecz walka była naprawdę zacięta i bój toczył się do samego końca. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć "FOOTBALL CHALLENGE" to zapraszamy poniżej:
Jesteśmy bardzo ciekawi jak rozwinie się "kariera" Dominika i w jaką stronę będzie stawiać swoje kroki na portalu YouTube. Jak na razie kanał wygląda obiecująco i mamy nadzieję, że niedługo będziemy mieli okazję oglądać kolejne interesujące materiały na jego kanale.


Co sądzicie o twórczości Dominika? Piszcie!


 

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.