Remixy i przeróbki filmów YouTuberów - przedstawienie kanałów.

Remixy i przeróbki filmów YouTuberów - przedstawienie kanałów.

Wielu widzów interesuje temat wybicia się na YouTube. Pytają o to swoich ulubieńców, którzy odpowiadają na to pytanie w filmach z serii Q&A, czy na panelach, w trakcie wszelakich eventów. Odpowiedzi są różne. Jednak niemal zawsze mówi się o tym, że najważniejsza jest pasja i żeby lubić to co się robi. Ważne jest też to żeby wziąć sprawy w swoje ręce i ruszyć do pracy, bo efekty nie pojawią się same i mimo początkowych niepowodzeń zacisnąć zęby i przeć do przodu nie zważając na ogień krytyki skierowany w Waszą stronę.

Dzisiejszy artykuł powie o ludziach, którzy znaleźli swój własny sposób na YouTube'ową karierę. Osobach, które połączyły pasję montażu, miłość do muzyki i fascynację YouTube'm, by osiągnąć sukces.


Pierwszą z nich jest zapewne znany doskonale większości z was Yachu. Dla niektórych legenda polskich remixów. Mimo tego, że od jakiegoś już czasu nie tworzy nowych produkcji, w swojej twórczości, do tej pory najczęściej wykorzystywał fragmenty filmów twórców i podkładał do nich muzykę, tworząc w ten sposób wyjątkowe materiały. Jego najlepsze dzieła mają nawet około miliona wyświetleń. W jego remiksach pojawiają się między innymi członkowie ekipy Rich Zone, ale można znaleźć tam również kilku innych YouTuberów (głównie w starszych produkcjach). Dla Isamu stworzył cztery przeróbki, które przekroczyły milion wyświetleń! Jakby tego było mało, jest on również twórcą pierwszego z trzech filmów jubileuszowych z okazji miliona widzów, na kanale Patryka "Roja" Rojewskiego. Film ten został stworzony we współpracy ogromnej ilości youtubowych twórców, możecie go zobaczyć tutaj:


Następnym kanałem w naszym zestawieniu jest YMPRESSIV & TREAX. Podobnie jak u Yacha ich utwory dotyczą głównie YouTuberów, także skupiając się w głównej mierze na członkach Rich Zone. Przeróbka z Isamu została wyświetlona prawie 5 milionów razy i jest najchętniej oglądanym filmem na jego kanale! Oto i ona:


Grzechem byłoby nie umieszczenie w tym artykule Urhary, który po za własną YouTubową działalnością, tworzy również funny moments, które co czwartek pojawiają się na kanale Światy uRoJoNe. Jego ostatni montaż dotyczący FALLOUTA3 możecie zobaczyć tutaj: 

Kolejną osobą, o której niewątpliwie warto wspomnieć jest Unboxall. Jak sama nazwa wskazuje prowadzi on kanał dotyczący unboxingów. Jednak jego przeróbka znajdująca się na kanale Gimpera pokazuje, że unboxingi i recenzje, nie są jego jedynym talentem:Również montaże Rajvane'a na kanale Gimpera cieszą się sporą popularnością. Jest on twórcą funny moments, które co jakiś czas pojawiają się na kanale Tomka. Oto ostatni z nich:Ostatnim kanałem, który dziś przedstawimy jest XVo1R. Już od kilku lat jest on autorem sporej ilości remixów na polskim YouTube. Nieco ponad tydzień temu wrzucił HIT - remix BombsiteA, który podbił Hajsowników Gimpera i pojawił się na kanale Gimpera - zarówno w Overwatch'u Hajsów jak i w osobnym filmie.Oto wymienione kanały:


Yachostry - https://www.youtube.com/channel/UCP2EsnkOPsab4qiodHJmmSA


Ympressiv & Treax - https://www.youtube.com/watch?v=wyEW1XHl-bM


Urhara - https://www.youtube.com/channel/UCLi7mpilaxYgja1u_pu8wQw


Unboxall - https://www.youtube.com/user/TheUnboxall


Rajvane - https://www.youtube.com/user/Rajvane2


XVo1R - https://www.youtube.com/user/XVo1R


Osoby, które wymieniliśmy, to tylko kilku twórców, tworzących remixy. Jest ich o wiele, wiele więcej. Uważacie, że ktoś jeszcze powinien się znaleźć w tym zestawieniu? A może sam jesteś takim twórcą? Zapraszamy do podzielenia się swoją twórczością w komentarzach!Oskar Wadowski

Organizacja Virtus.pro sprzedana za 100 mln dolarów!

Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna "Pitbull. Ostatni pies". Będzie rekord?

Poznaliśmy nową jednostkę czasu według Facebooka!

Kasia tłumaczy, dlaczego zrobiła pozwolenie na broń

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!