Remigiusz Maciaszek i AdBuster ze złotym przyciskiem YouTube!

Remigiusz Maciaszek i AdBuster ze złotym przyciskiem YouTube!

Coraz więcej YouTuberów przekracza w Polsce już milion subskrypcji. Na chwilę obecną mamy 19 twórców, którym udało się zdobyć to osiągnięcie. Zobaczcie reakcje Rocka i AdBustera po otrzymaniu złotych przycisków na Orange Video Fest, które miało miejsce w ostatnią sobotę w Warszawie!


Orange Video Fest to event, który odbył się 16 czerwca w Warszawie! Liczba YouTuberów sięgała blisko setki, a halę obiegało tysiące osób w poszukiwaniu swojego ulubionego twórcy. Remigiusz Maciaszek i AdBuster, otrzymali szczególne wyróżnienie. Chodzi o odebranie złotych przycisków za milion subów! To marzenie każdego YouTubera, a tym zaszczytem pochwalić się może tylko garstka z nich! Wszystko zostało nagrane przez Spajkiego naszego wiernego czytelnika oraz YouTubera:
Gratulujemy chłopakom i życzymy kolejnych sukcesów! Mamy dla Was kilka zdjęć z odbierania guzików. Sprawdźcie sami!


PIC_0047PIC_0054PIC_0070


A jak Wam się podobał OVF? Jakie są Wasze ulubione filmy Rock i AdButera? Piszcie w komentarzach!


APYnews robimy dla Was, i chcemy poznać Waszą opinię ponieważ planujemy ekstra zmiany!
Wypełnij ankietę, udostępnij nasz przyklejony post na Facebooku i zgarnij bilet na MeetUp Gdańsk!Wśród osób które uzupełnią ankietę oraz udostępnią ją znajomym rozlosujemy 2 bilety na naszym Snapchacie: apynews na najbliższy MeetUp Gdańsk gdzie będziecie mogli zbić 5! z Rezigiuszem, MultiGameplayGuy i innymi!