Relacja wizyty Roja i Izaka w USA

Relacja wizyty Roja i Izaka w USA

Każdy niezależnie od wykonywanego zawodu potrzebuje czasami urlopu, a youtuberzy nie są wyjątkiem od tej reguły. Jednak prawdziwi pasjonaci zawsze mają kamerę w pogotowiu i są gotowi na nagranie czegoś, co mogłoby sprawić radość ich widzom. Takimi ludźmi są właśnie Izak i Rojo, którzy jakiś czas temu wrócili ze Stanów Zjednoczonych i mimo trudów podróży nie zapomnieli o swoich widzach, czego wynikiem jest relacja z wizyty chłopaków w USA!


Zapowiedź dzisiejszego nagrania pojawiła się na facebooku u Roja już w poniedziałek rano. Trailer i relacja już się pojawiły, czekamy teraz na małą niespodziankę, której szczegóły poznamy w przyszły poniedziałek.Trailer dzisiejszego filmu zgodnie ze słowami Rojsona pojawił się na jego kanale już następnego dnia, a był to zaledwie przedsmak tego, co czekało nas dzisiaj. Jest to film z pozdrowieniami dla widzów Roja i Izaka od Briana Fargo. Powinni go kojarzyć przede wszystkim fani serii Fallout, gdyż jest on twórcą i wydawcą dwóch pierwszych odsłon tej gry, oraz jej taktycznej wersji - Fallout Tactics.
To nie pierwsze spotkanie Roja z Brianem. Już rok temu w marcu udało mu się spełnić marzenie, którym było spotkanie twórcy jego ulubionej serii gier. Nagrał nawet film z tego wydarzenia, by podzielić się swoją radością z widzami.
Jednak pora w końcu odpowiedzieć na pytanie, co właściwie Izak i Rojo robili w USA? Ci którzy bacznie obserwują portale społecznościowe obojga twórców wiedzieli, że podróż Piotra i Patryka nie była bezcelowa. Głównym celem wizyty youtuberów w Ameryce był tajny event, o którym wiemy teraz, że dotyczył gry Titanfall 2, która ma ukazać się pod koniec października bieżącego roku.
Z filmu możecie dowiedzieć się jak wyglądało całe to wydarzenie oraz poznać ich opinię o zobaczonym przez nich gameplay'u z kolejnej odsłony gry Titanfall. Większość tego materiału poświęcona jest eventowi dotyczącemu nowej gry EA. Możemy poznać obawy chłopaków spowodowane średnią jakością trybu singleplayer poprzedniej jej części i przydługą prezentacją gry. Końcówka relacji to omówienie spotkania z Brianem Fargo, który podarował Rojsonowi... buty. Udało im się również spotkać fana, z którym wybrali się na przejażdżkę kabrioletem do klubu, więc na pewno nie brakowało im wrażeń.


No i o co chodzi z tym koniem?


Jak podobała Wam się relacja wizyty Izaka i Roja w Los Angeles? Domyślacie się co takiego może pojawić się w poniedziałek? Napiszcie co myślicie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.