Padł rekordowy wynik miesięcznych odwiedzin YouTube!

Padł rekordowy wynik miesięcznych odwiedzin YouTube!

O popularności i rozmiarze YouTube przekonywać nie trzeba chyba nikogo. Niemniej jednak najnowsze raporty wciąż robią wrażenie - w zeszłym miesiącu portal odwiedziło aż 1,5 miliarda osób - to co piąta osoba na świecie! Tę i kilka innych informacji ogłosiła na VidConie prezes YouTube, Susan Wojcicki.
Według najnowszych doniesień opublikowanych przez prezes firmy, Susan Wojcicki w trakcie tegorocznego VidConu, a także na oficjalnym blogu, 1,5 miliarda ludzi, a więc 20% światowej ludności loguje się do YouTube co najmniej raz w miesiącu. Jest to rekordowy wynik w historii platformy. Wojcicki dzieląc się osiągnięciem dodała przy tym, że przeciętny użytkownik spędza ponad godzinę dziennie na oglądaniu filmów - a to tylko tylko przy korzystaniu z urządzeń mobilnych. Przy tej okazji, Wojcicki zapowiedziała również nadchodzące zmiany, o których więcej możecie dowiedzieć się w poświęconym im artykule.

Susan Wojcicki, prezes YouTube


Prezes YouTube dodała, iż dużą częścią tego sukcesu jest YouTube Red. Płatna usługa cieszy się olbrzymim powodzeniem, a 37 oryginalnych serii dostępnych na platformie wygenerowało już niemal ćwierć miliarda wyświetleń. W świetle popularności usługi i widocznym zapotrzebowaniu, zapowiedzianych zostało 12 serii, które już niedługo mają się pojawić w obrębie YouTube Red.

avatar

Jakub Smuszko

Student filologii polskiej. Entuzjasta gier planszowych i e-sportu. W wolnych chwilach, kiedy nie pisze, lubi pogrywać - głównie w gry Blizzarda.

Jest oświadczenie YouTube w sprawie kontrowersyjnego filmu Logana Paula!

YouTuberzy aresztowani za "rozpętanie zamieszek" - wszystko przez wielką zabawę w chowanego

Logan Paul w ogniu krytyki przez film z lasu samobójców, na którym pokazał...

17-letni YouTuber obraził gangstera. Zapłacił za to najwyższą cenę

Tak wyglądała podróż JDabrowskiego po USA!

Sprzedaż iPhone'a X poniżej oczekiwań Apple