Rekordowy maraton BOXDELA trwa!

Rekordowy maraton BOXDELA trwa!

Dwa dni temu rozpoczął się największy maraton w historii kanału BOXDELA, w ramach którego opublikowane zostało już siedem filmów, a według założeń ich twórcy ma ich być pięć razy więcej!


Od rozpoczęcia maratonu na kanale Michała zagościły już trzy nowe serie - Szokujące tajemnice "deep web", ciekawostki o przyszłości i największe skandale na YouTube. Póki co najwięcej odcinków powstało o deep webie, ale z racji dużego zainteresowania innymi seriami, BOXDEL zapowiedział ich kontynuację już wkrótce.


Deep Web to ukryta sieć, która jest niedostępną dla zwykłych wyszukiwarek częścią internetu. Prawdopodobnie jest wielokrotnie większa niż dostępna dla wszystkich sieć. Co się tam znajduje? Po co w ogóle stworzono coś takiego? Na te pytania odpowiada YouTuber w swoim maratonie:
Kolejną rozpoczętą przez Michała seria opowiada o urządzeniach, które pojawią się w przyszłości. Co ciekawe nie chodzi o odległe daty, tylko kilka najbliższych lat. Po obejrzeniu wrzuconego przez BOXDELA filmu na myśl od razu przychodzi tematyka nowego kanału, który stworzył niedawno Rafał Masny. To Już Jutro, także opowiada o rzeczach, które pojawią się w niedalekiej przyszłości, lub nawet już teraz są dostępne w formie prototypów. Kto wie, może już niedługo będziemy mogli spodziewać się przy tej serii współpracy obojga twórców?
Ostatnim z nowych pomysłów BOXDELA jest ponowne poruszenie tematu YouTubowych skandali. Na pierwszy ogień poszły jednak afery zagraniczne, bo dramy występują nie tylko na polskim YouTube.
Pierwszą dramą wspomnianą w tym filmie jest smutna historia YouTubera, który zwie się RSGlory AndGold. Film Boxdela do niego dotarł i w kolejnym materiale z maratonu Michał umieścił fragment filmu, na którym Tony, bo tak właśnie nazywa się ten staruszek, dziękuje BOXDELOWI i jego fanom za nagłośnienie sprawy i rozwianie wątpliwości w sprawie dramy z jego udziałem.
W filmie tym, BOXDEL zapowiada również kontynuację filmu o homunculusie, we współpracy ze SciFun'em i obalenie mitu z nim związanego.


A Wy co myślicie o maratonie Michała? Podobają Wam się nowe serie na jego kanale? Koniecznie napiszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.