Padł Rekord Guinnessa w osiągnięciach na PlayStation!

Padł Rekord Guinnessa w osiągnięciach na PlayStation!

Osiągnięcia w grach to coś z czym spotkamy się na co dzień. Playstation, Xbox czy Steam nagradzają graczy na wykonanie zadań. Są również osoby które znacznie wyróżniają się na tym polu.


Każdy gracz na swoim koncie zyskał pewnie chociaż jedno osiągnięcie. Wiele gier pokroju Minecraft, Fortnite czy Spider-Man mają zaimplementowane osiągnięcia, których celem jest rozszerzenie żywotności tytułu. W grach na Playstation można spotkać się z 4 typami trofeów: brązowym, srebrnym, złotym oraz platyną. Aby zdobyć ten ostatni trzeba zebrać wszystkie osiągnięcia dostępne w danym tytule.Obecny rekord Guinnessa posiada HakamHakoomKarim. Zdobył ich na tą chwilę 1721. Jest to nie lada wyczyn gdyż jak przyznał na r/AMA zajęło mu to aż 10 lat!Osiągnął to po przez granie nawet po 20 godzin dziennie nawet na kilku konsolach jednocześnie. Aktualnie znalazł pracę, ożenił się i ma dziecko, jak napisał na Reddicie teraz gra tylko po 10-15 godzin w wakacje. Dla niektórych z nas to wciąż dość dużo a dla innych to tylko krótkie posiedzenie ze znajomymi przy ulubionych tytułach.

Zostaje nam tylko życzyć powodzenia osobom które chcą pewnego dnia zastąpić jego miejsce. Może któryś z naszych czytelników jest na dobrej drodze i pewnego dnia ujrzymy jego imię na Certyfikacie Rekordu Guinnessa.

Polecamy w wolnej chwili zapoznać się z jego filmem o Rekordzie Guinnessa:


avatar

Klaudia Szczepocka

Brak opisu