Regaty Youtuberów 2017 - oficjalna relacja już na YouTube!

Regaty Youtuberów 2017 - oficjalna relacja już na YouTube!

W połowie maja byliśmy świadkami kolejnej edycji Regat YouTuberów, podczas której internetowi twórcy ponownie walczyli o Puchar Róży Wiatrów. Od wydarzenia minęło już trochę czasu, lecz dopiero kilka dni temu na YouTube pojawiła się oficjalna relacja ukazująca emocje towarzyszące uczestnikom podczas zmagań.
O III Żeglarskich Mistrzostw Polski YouTuberów na naszym portalu pojawiło się już kilka tekstów, z których to możecie dowiedzieć się nieco więcej o samym wydarzeniu. Tutaj  znajdziecie chociażby artykuł o drużynach, jakie wzięły w nim udział, a tutaj przejrzycie najciekawsze wpisy twórców odnośnie przedsięwzięcia.Zwycięzcą tegorocznej edycji okazała się drużyna w składzie Cyber Marian oraz Śmiechawa TV, na drugim miejscu chłopaki z 5 sposobów na oraz Kuzyn Hindus. Ostatnie miejsce podium należy natomiast do Roja, Izaka oraz Maćka Dąbrowskiego. Serdecznie zachęcamy Was do obejrzenia oficjalnej relacji z tegorocznych Regat YouTuberów, która kilka dni temu trafiła na kanał Róży Wiatrów - jeśli szukacie ciekawego podsumowania tego wydarzenia to na pewno się nie zawiedziecie.


Co sądzicie o oficjalnej relacji Regat YouTuberów 2017? Piszcie!


 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.