,,Najgorszym problemem jest to, że ludzie nie próbują!

,,Najgorszym problemem jest to, że ludzie nie próbują!" - RedLipstickMonster o swojej karierze i motywacji

Ciężko jest dobrze poznać YouTubera bądź YouTuberkę tylko po tym co znajduje się na jego czy jej kanale. Większość z twórców nie mówi w filmach tylko o sobie, ale tworzy jakiś interesujący, własny kontent. Dlatego tak wiele z nich decyduje się na przybliżanie oglądającym swojej osoby przez nagrywanie Q&A lub udzielanie wywiadów, z których widzowie będą mogli czegoś ciekawego się dowiedzieć. Tym razem Ewa - RedLipstickMonster postanowiła wziąć udział w takim wywiadzie!


Na kanale YouTube jednego z polskich portali pojawił się krótki wywiad z RedLipstickMonster. Nie jest to jednak typowa rozmowa o jej osobie, ale te kilka wypowiedzi Ewy tworzy swojego rodzaju poradnik dla nas. YouTuberka zawsze powtarza, że jest ze swojego życia bardzo zadowolona i chciałaby żeby każdy, tak jak ona, dążył do swoich celów. Dotarła do wszystkiego co teraz posiada niesamowicie ciężką pracą i także nam przekazuje, że aby cokolwiek osiągnąć trzeba działać. Według Ewy warto jednak działać w przemyślany sposób i robić to tak, abyśmy byli z efektów swojej pracy jak najbardziej zadowoleni, cytując:
Trzeba po prostu założyć, że się robi to, co chciałoby się samemu obejrzeć.

 Przesyłam ciepełko z Santa Monica Pier! Komu się przyda? ☀️#santamonicapier #santamonica #losangeles


Post udostępniony przez Red Lipstick Monster (@redlipstickmonster)


Ewa przestrzega jednak, że nie można zamykać się w swoim malutkim kręgu zainteresowań i umiejętności, trzeba poszerzać horyzonty i próbować nowych rzeczy. Tak naprawdę nigdy nie spodziewamy się co nas czeka i nawet RedLipstickMonster, której widownia sięga już miliona subskrybentów i która działa w Internecie od wielu lat, często przy wrzucaniu filmiku zastanawia się jak zostanie on odebrany. Zawsze trzeba liczyć się z krytyką i się na nią uodpornić, a najciężej z tym jest na początku, kiedy po raz pierwszy czegoś próbujemy, stąd Ewa wspomniała także o swoich początkach z YouTube i social mediami. Wtedy jeszcze nie było z tego żadnych dodatkowych korzyści i nigdy nie miała pojęcia co dalej ją w związku z tym czeka, ale traktowała to i nadal traktuje jako pasję oraz świetne zajęcie w wolnym czasie.
Nie wszystko co robimy na co dzień, czym się zajmujemy, czym się pasjonujemy musi od razu na samym początku zakładać pieniężny zysk.

 


Równie istotne, z tego co mówi Ewa, jest, aby słuchać starszych, bardziej doświadczonych od nas osób, to także pozwoliło RedLipstickMonster przebrnąć przez ten początkowy etap jej działalności w Internecie.
Jako osoba, która była w tym Internecie tak w miarę na początku, kiedy to wszystko się rozwijało, miałam to szczęście, że trafiłam na właśnie tych starszych, na bardziej doświadczonych ludzi, których zresztą słucham do dziś.

 
Jeśli jesteście ciekawi kto był początkową motywacją i pomocą dla Ewy na starcie jej kariery, jakie jeszcze rady dałaby nam z własnego doświadczenia oraz o tym jak powinien działać prawdziwy influencer i wiele innych, koniecznie obejrzyjcie ten krótki, ale jakże ciekawy i inspirujący wywiad!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.