Redakcja

Zapraszamy do poznania naszych świetnych redaktorów. To dzięki ich ciężkiej pracy APYnews prezentuje tak wyjątkowy poziom i jest największym portalem w Polsce piszącym o YouTube!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.

Leon Rogoża

Hej, jestem Leon. Tak wiem, dość niespotykane imię. Mieszkam w Norwegii. Jestem na kierunku medialno komunikacyjnym i specjalizuje się w Video. W wolnym czasie lubię zabawiać swoich widzów.

Agniecha Szyda

Od 6 lat moją pasją jest YT. W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi. Poza tym interesuję się podróżowaniem oraz sportem, a dokładniej siatkówką i paintballem.

Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Dawid Ignasiak

Pasjonat sztuki iluzji oraz szeroko pojętej psychiki ludzkiej. Żadne wyzwanie nie jest mu straszne, a motywacja i wytrwałość w dążeniu do celu to jego drugie imię. Czas wolny wykorzystuje na rozwój swoich pasji i spotkania z przyjaciółmi. Dla APYnews pisze od lipca 2016 roku.

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.

Klaudia Szczepocka

YouTube interesuje się od 2013 roku. Wielbicielka muzyki, podróży oraz koncertów i festiwali. Zafascynowana informatyką.

Sara Pietras

Z wykształcenia filolog. Po godzinach z zamiłowaniem eksploruje najdalsze krańce Internetu. Zna chyba wszystkie memy z kotami, uwielbia filmy z Audrey Hepburn i czarną kawę, wciąż czeka na list z Hogwartu. YouTube zna jak własną kieszeń, a w wyszukiwaniu newsów nie ma sobie równych.

Krzysztof Machajski

Polonista, komunikolog. Pasjonat starych i nowych mediów. Kocham tworzyć grafikę komputerową i poświęcam temu bardzo dużo wolnego czasu. Uwielbiam klimat lat 80. i muzykę w tym stylu.

Jakub Smuszko

Student filologii polskiej. Entuzjasta gier planszowych i e-sportu. W wolnych chwilach, kiedy nie pisze, lubi pogrywać - głównie w gry Blizzarda.

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki pisaniu realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.

Dołącz do redakcji

APYnews stale się rozwija i rośnie. Dlatego nasza rekrutacja do redakcji jest otwarta. Dodatkowo dla najlepszych przewidziane jest wynagrodzenie za pisane teksty!

Chcesz zostać redaktorem?

uper! Tak naprawdę wystarczy, że jarasz się YouTube i lubisz pisać. Nasza redakcja jest stale powiększana, i stanowi dumę oraz buduje prestiż APYnews. Jeśli chcesz pisać na największym serwisie o YouTube w Polsce musisz spełnić kilka wymagań:

  1. W treści wiadomości napisz nam trochę o sobie: kim jesteś, dlaczego chcesz dołączyć do redakcji, dlaczego YouTube
  2. Zamieść linki do swoich profili w social mediach tj. facebook, instagram, YouTube
  3. Jeśli pisałeś już wcześniej podaj nam linki do swoich artykułów ps. Najlepszą metodą na dołączenie do redakcji jest opublikowanie kilku gościnnych artykułów przez sekcję masz newsa?
  4. Zapraszamy do wysyłania Waszych aplikacji i dołączanie do redakcji największego serwisu o YouTube w Polsce!

Masz newsa?

W takim wypadku uderzaj do zakładki masz newsa?
 Jeśli jednak wolisz napisać bezpośrednio e-mail możesz to zrobić na ten adres: [email protected]
Pamiętaj o załączeniu w nim obrazków do wykorzystania we wpisie (maks. szerokość 1200px, min. szerokość 770px) oraz o swoich danych osobowych.