Redakcja

Zapraszamy do poznania naszych świetnych redaktorów. To dzięki ich ciężkiej pracy APYnews prezentuje tak wyjątkowy poziom i jest największym portalem w Polsce piszącym o YouTube!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.

Dawid Ignasiak

Student dziennikarstwa na UMK w Toruniu. Pasjonat nowoczesnych mediów, psychologii oraz sztuki iluzji.

Ela Sikora

Studentka dziennikarstwa na UMK. Interesuje się japońską kulturą, fantastyką oraz superbohaterami.

avatar

Aleksandra Wieczorek

Brak opisu

Dołącz do redakcji

APYnews stale się rozwija i rośnie. Dlatego nasza rekrutacja do redakcji jest otwarta. Dodatkowo dla najlepszych przewidziane jest wynagrodzenie za pisane teksty!

Chcesz zostać redaktorem?

uper! Tak naprawdę wystarczy, że jarasz się YouTube i lubisz pisać. Nasza redakcja jest stale powiększana, i stanowi dumę oraz buduje prestiż APYnews. Jeśli chcesz pisać na największym serwisie o YouTube w Polsce musisz spełnić kilka wymagań:

  1. W treści wiadomości napisz nam trochę o sobie: kim jesteś, dlaczego chcesz dołączyć do redakcji, dlaczego YouTube
  2. Zamieść linki do swoich profili w social mediach tj. facebook, instagram, YouTube
  3. Jeśli pisałeś już wcześniej podaj nam linki do swoich artykułów ps. Najlepszą metodą na dołączenie do redakcji jest opublikowanie kilku gościnnych artykułów przez sekcję masz newsa?
  4. Zapraszamy do wysyłania Waszych aplikacji i dołączanie do redakcji największego serwisu o YouTube w Polsce!

Masz newsa?

W takim wypadku uderzaj do zakładki masz newsa?
 Jeśli jednak wolisz napisać bezpośrednio e-mail możesz to zrobić na ten adres: [email protected]
Pamiętaj o załączeniu w nim obrazków do wykorzystania we wpisie (maks. szerokość 1200px, min. szerokość 770px) oraz o swoich danych osobowych.