Red Lipstick Monster Kobietą Roku Glamour!

Red Lipstick Monster Kobietą Roku Glamour!

Ewa z kanału Red Lipstick Monster odnosi ostatnio wiele sukcesów zawodowych i stale potrafi nas zaskakiwać. Jeszcze niedawno informowała swoich widzów o swojej nominacji, a już dowiadujemy się, że została Kobietą Roku Glamour w kategorii „Kobieta Roku Online”. Relację z gali rozdania statuetek sumiennie prowadziła oczywiście na swoim Snapchacie pod nazwą „redlipstickewa”.


Zapewne nie raz obiła Wam się o uszy wieść o corocznym, internetowym głosowaniu, które organizuje magazyn Glamour. To właśnie my możemy głosować na kandydatkę, która według nas powinna wygrać w tym popularnym plebiscycie. W tym roku jedną z nich była Red Lipstick Monster, a to zaszczytne miejsce przypadło jej w kategorii „Kobieta Roku Online”. Siłą naszych głosów, dokładnie wczoraj, twórczyni YouTube została oficjalnie ogłoszona Kobietą Roku Glamour, a w jej ręce trafiła wymarzona statuetka. W tym ważnym w jej życiu wydarzeniu towarzyszył jej oczywiście mąż, a także „koleżanka z branży”, Jessica Mercedes, która również zwyciężyła plebiscyt, ale w kategorii „Fashion Icon”. Obydwu Paniom serdecznie gratulujemy!


Relację na żywo z całej uroczystej Gali mogliśmy na bieżąco oglądać na Snapchacie Ewy. Red Lipstick Monster jest jedną z tych osób, które potrafią udowodnić, jak wielką moc potrafią mieć widzowie YouTube oraz jak duże zasięgi ma ten serwis. Jeżeli już od dłuższego czasu świat internetowy i telewizyjny zaczynają się łączyć, to chyba owy fakt wystarczy, by stwierdzić, że YouTube oraz jego twórcy rozwijają się w różnorodnych kierunkach. Jeszcze raz gratulujemy Ewie oraz pozostałym zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów nie tylko w życiu zawodowym, ale także prywatnym.

A my przypominamy Wam, że "RLM" już niedługo po raz kolejny wylatuje do Stanów Zjednoczonych, więc możemy spodziewać się z jej strony następnych świetnych materiałów!  Oby tak dalej, żebyśmy wspólnie mogli cieszyć się z sukcesów polskich twórców YouTube.


A czy Wam udało się obejrzeć galę "Kobieta Roku Glamour"? A może również oddaliście swój głos na Red Lipstick Monster? Koniecznie piszczcie o tym w komentarzach!