Spotkanie z Red Lipstick Monster i KatOsu podczas Beauty Days!

Spotkanie z Red Lipstick Monster i KatOsu podczas Beauty Days!

Red Lipstick Monster i KatOsu to jedne z najlepszych, najpopularniejszych i najprężniej działających YouTuberek beauty w Polsce. Angażują się w wiele kwestii powiązanych z urodą oraz biorą udział w masi przedsięwzięć z tym związanych. Teraz pojawią się na targach Beauty Days w Warszawie. Zobaczcie kiedy i gdzie konkretnie będzie można spotkać Ewę i KatOsu oraz w jakiej roli wystąpią podczas targów!
Beauty Days to międzynarodowe targi fryzjerskie i kosmetyczne, odbywające się w dniach 19-21 maja 2017 w hali Ptak Expo Warsaw. Podczas trzech dni, do Warszawy zawita masa ludzi z całego świata zainteresowanych tematami urody. Wśród nich tradycyjnie nie może zabraknąć blogerek i YouTuberek, w tym Red Lipstick Monster oraz KatOsu. Jak sama Ewa napisała:
Jest to małe święto dla każdej osoby, która jest wkręcona w tematy urodowe, więc nie mogę tego przegapić!

Oczywiście jest to idealna okazja, aby spotkać się z YouTuberkami, przybić piątkę, zrobić selfie i porozmawiać, ale nie tylko. Dziewczyny wybierają się na event w jeszcze trochę innym celu.Organizatorzy zabezpieczyli się przed nudą i przygotowali na cały dzień pełną gamę atrakcji. Jedną z nich jest Bitwa na Pędzle, o której nie bez powodu wspominamy. Piszemy o tym, gdyż Red Lipstick Monster oraz KatOsu zostały wybrane do zajęcia miejsca w jury owego konkursu! Obok nich przy ławie jurorek zasiądzie jeszcze Ewa Gil. To magiczne trio będzie miało za zadanie wybrać zwyciężczynię Bitwy na Pędzle, do której uprzednio zgłosiło się bardzo wiele osób, dla których pasją jest makijaż. Spośród ogromu zgłoszeń (było ich tyle, że padły serwery strony) do dalszego etapu zakwalifikowało się 12 osób, które pod okiem naszych YouTuberek zmierzą się ze sobą na scenie ostatniego dnia eventu czyli w niedzielę.Jeśli zastanawiacie się czy wybrać się na Beauty Days chociażby ze względu na obecność Red Lipstick Monster i KatOsu to koniecznie zobaczcie najpierw relację w postaci zdjęć z uprzednich dni eventu na Instagramie @targi_beauty_days. Dajcie znać w komentarzach czy podobają Wam się takie wydarzenia i czy planujecie wybrać się w ten weekend do Ptak Expo Warsaw!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.