Red Dead Redemption 2 na PC zapowiedziane!

Red Dead Redemption 2 na PC zapowiedziane!

Pracownicy Rockstar Games regularnie uczą swoją pecetową część odbiorców cierpliwości związanej z oczekiwaniem na ich najważniejsze tytuły. Tak jak w przypadku poprzedniej gigantycznej produkcji studia -Grand Theft Auto V, gracze preferujący klawiaturę i myszkę, na drugą odsłonę "red dead'a" musieli czekać ponad rok od premiery gry na konsole. 


Fani gier stworzonych przez Rockstar Games nareszcie mogą przestać doszukiwać się przecieków czy spekulować na temat ukazania się produkcji, ponieważ firma oficjalnie ogłosiła datę premiery gry na swoich social mediach. RDR2 w wersji na PC trafi na półki sklepowe 5 listopada. Jest to pierwsza gra z serii Red Dead Redemption, która ukaże się na PC i podobnie jak to miało miejsce przy premierze komputerowego GTA V, gracze mogą spodziewać się sporej ilości poprawek audiowizualnych oraz usprawnień w gameplay'u.

  
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Rockstar Games (@rockstargames)


Jak zapowiada studio, gra zostanie także rozszerzona o nowy content w postaci nowych misji czy powiększenia arsenału broni. Najwytrwalsi, którzy nie sięgnęli po ten tytuł aż do teraz, mogą nareszcie odetchnąć gdyż już za niecały miesiąc będą mogli ograć RDR2 w pełnej jego okazałości.

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.