Ravgor wyprowadza się na Teneryfę

Ravgor wyprowadza się na Teneryfę

Ravgor, znany polski prankster z ponad 550 tys. subskrypcjami na koncie, postanowił ostatnimi czasy podjąć odważną decyzję.  Zamierza on bowiem wylecieć z Polski i na stałe zamieszkać na Teneryfie! Jesteście ciekawi dlaczego tak zadecydował? Zapraszamy Was do przeczytania tego artykułu!


Ravgor o tym, że zamierza się wyprowadzić, myślał jak mówi ponad cztery lata. Pisał on też o tym swoimi czasy na Facebooku. Większość jednak nie brała wtedy tego na poważnie:


ravgor


Ravgora, Teneryfa urzekła szczególnie otwartością ludzi, ciepłym klimatem oraz możliwością pozbycia się swojej choroby - nerwicy lękowej.  W podjęciu decyzji o wyjeździe z Polski, utwierdziła go także obecna sytuacja polityczna w naszym kraju.


Film, w którym Ravgor informuje o wyprowadzce na Teneryfę:Prawdopodobnie nasunęło Ci się pytanie, „Co będzie z kanałem?”. Możesz się o to nie martwić! Ravgor zagwarantował, że pranki będą, niestety po angielsku, lecz z polskimi napisami!


Rafał obecnie szuka nowych przyjaciół do wspólnej przeprowadzki. To może być bardzo ciekawe przeżycie dla osób szukających nowych wrażeń! Niestety jest jeden minus. Osoba musi mieć pracę zdalną (najlepiej YouTuber), ponieważ na Teneryfie jest bardzo duże bezrobocie, aż 30%. Jeśli jesteś chętny pisz śmiało do Ravgora! Na pewno jakoś się dogadacie!


Co myślicie o tym pomyśle? Czy Teneryfa to dobre miejsce do stałego zamieszkania? Jesteś zainteresowany propozycją Ravgora? Napisz nam w komentarzu!


Miłosz "InFeq" Zduńczuk


avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu