Ravgor o ostatnich dramach na polskim YouTube

Ravgor o ostatnich dramach na polskim YouTube

Trzeba przyznać, że niedawno zaistniałe dramy, stały się w ostatnim czasie, jednym z najgłośniejszych tematów na polskim YouTube. W problem ten zaangażowało się wielu mniej lub bardziej znanych twórców, a także tysiące zorientowanych w temacie widzów. Wszystko to wzbudziło w internecie olbrzymią falę hejtu, co oczywiście nie wszystkim się spodobało... Jedną z tych osób jest Ravgor, który oburzony ostatnimi wydarzeniami, postanowił wyrazić swoje zdanie.


Jeszcze kilka dni temu sporo zamieszania zrobiło się wokół Bartka Wiśniewskiego, znanego na YouTube jako Wiśnia. Zaraz po opublikowaniu filmu, w którym opowiada, w jaki sposób otrzymać darmowe 30 zł, fala komentujących rozpoczęła sądzenie twórcy o oszustwo i kłamstwa w stronę wiernych widzów. Do akcji wkręciło się także kilku YouTuberów, którzy podtrzymali tylko sprawę w niekorzystnym dla twórcy świetle. O wszystkim możecie przeczytać w naszym poprzednim artykule.
6df4900c0b364738a861fdbb3dde9383
Chwilę temu rozpętała się też przecież wielka burza wśród zamieszanych w sprawę „TurboMatury” rekomendowanej przez Olgę z kanału "Wobecobiektywu". Ilość twórców, którzy wypowiedzieli się na ten temat, przechodzi ludzkie pojęcie. Gargamel, Ahus, Muani, czy nawet polski wizjoner, w internecie znany jako „Kołcz Majk”, to tylko część zaangażowanych w sprawę osób. Tutaj także zapraszamy do zapoznania się ze sprawą Olgi w obszernym na ten temat artykule.
feb8a0e5eceb4fb184832c7e88db3f51
Wszystkie te zdarzenia wzbudziły w głowie Rafała nie małe oburzenie. Stwierdził, że dotychczasowe sprzeczki między YouTuberami nie były interesujące, ponieważ ich płytkość nie pozwalała na godną uwagę. Natomiast to, co dzieje się w ostatnim czasie zaczęło przypominać telewizyjne reality show, a następujące po sobie dramy są coraz zabawniejsze. Mimo tego, Ravgora najbardziej zainteresowało to, że wszystko krąży wokół oszukiwania widzów. Twórca opisał pokrótce każdą z dram i wyśmiał fakt w jaki twórcy atakują siebie nawzajem, z coraz to lepszymi pomysłami na zarzuty, którymi mogą zalać ofiarę. Rafał stwierdził także, że na YouTube pojawia się dużo nieznanych twórców, którzy rozpętując dramy (często bezpodstawne i ze zmyślonymi argumentami), niestety wybijają się w świecie polskiego internetu.


Ravgor nie jest jedynym YouTuberem, który odniósł się do tego, jak wygląda ostatnio YouTube. Dziś swoją premierę miała piosenka Chwytaka i DJ'a Wiktora pt. "CIEKAWOSTKI, PRANKI, DRAMY". Posłuchajcie sami:


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl