Raper Sokół wchodzi w branżę gamingową

Raper Sokół wchodzi w branżę gamingową

Raper Sokół postanowił zostać partnerem studia gamingowego True Games. Pomoże on w promocji gry "Nightclub Manager: Violet Vibe", na której ukończenie zbierane są środki za pomocą platformy Raisemana.


Wojciech Sosnowski to popularny wykonawca muzyczny znany pod pseudonimem "Sokół". Jak się okazuje, postanowił on właśnie rozszerzyć swoją działalność o branżę gamingową.

Poinformował bowiem o zawarciu partnerstwa ze studiem True Games odpowiedzialnym za m.in. grę "Nightclub Manager: Violet Vibe". Został on jednym z inwestorów spółki należącej do grupy kapitałowej Movie Games. Za cel postawiła sobie ona wykreowanie marki gamingowej skupionej wokół kultury ulicy. To tłumaczy współpracę z raperem.Czym jest "Nightclub Manager: Violet Vibe"? Jak twierdzi Patryk Jasiński, prezes zarządu True Games:
Nightclub Manager pozwoli graczom na wcielenie się w managera sieci klubów nocnych o nazwie Violet Vibe. Do ich zadań będzie należał nadzór nad wszystkimi aspektami prowadzenia takiego biznesu: od ochrony i selekcji gości, poprzez dobór tancerek, muzyki i drinków, aż po zaopatrzenie i bieżące naprawy. Celem jest maksymalne rozbudowanie sieci. W rozgrywce umieściliśmy wiele mini gier oraz elementy zręcznościowe czy przygodowe.

Co jednak najciekawsze, środki potrzebne na ukończenie produkcji i ewentualne dodatki zbierane są za pośrednictwem zupełnie nowej platformy crowdfundingowej Raisemana. Na ten moment projekt wsparło 30 osób, które wpłaciły łącznie około 35 tys. zł. Celem zbiórki jest 300 tys. zł. Szczegóły znajdziecie na dedykowanej stronie.

Premiera gry odbędzie się planowo w pierwszym kwartale przyszłego roku. Zapewne jeszcze nie raz o niej usłyszycie od wspomnianego już rapera "Sokoła".

 

Co sądzicie o projekcie i wsparciu rapera? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.